Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú vékony, könnyű pórázt...

Hosszú vékony, könnyű pórázt hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
5-10 méretes vagy hosszabb kellene, ami elég könnyű ahhoz, hogy akár kistestű kölyökkutyára is rátehessem anélkül, hogy a karabiner önmagában lehúzná a kutya fejét. Ilyen zsinórszerűre gondoltam, rémlik, hogy valahol láttam már, de hogy hol és milyen márka volt, azt nem tudom... Vagy ha ilyet csak csinálni lehet, hol kaphatok hozzá alapanyagot, ilyen vékony, de ellenálló műanyag kötelet?

2012. márc. 31. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
fressnaphbe lehet kapni mindenfélét:)
2012. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezaz, erre gondoltam, köszönöm :) Útbaejtek egy fressnapfot valamikor, hátha van náluk is, Lengyelországból rendelni kicsit költséges lenne :)
2012. márc. 31. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ruhaszárító kötél (műanyag) is megtenné, egyszerűen a nyakörvére kötheted, olyan hosszúra hagyod ahogy szeretnéd (20 méter a max.) és nem utolsó sorban jóval olcsóbb is.
2012. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!