Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki ugatós? Megmarad ölben,...

Yorki ugatós? Megmarad ölben, bújós?

Figyelt kérdés

Otthon hagyhatom nyugodtan a panelban? Csendben marad? Tudom hogy ez nevelés kérdése is, szokatni fogom, de azért alap tulajdonsága is van.

Pl. csivava mindenre ugat. Ha valaki jön fel a lépcsőházban akkor is.

Aztán a csivava imád ölben lenni, imádja ha viszik. Yorki is ilyen?



2012. ápr. 1. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát igen Lizi inkább tibeti spánielre hasonlít, nem olyan nyomi az orra és nem annyira gülü a szeme.

Hát mint minden selymes szőrűnek, persze hogy hullik, múlt hónapban, februárban nagyon vedlett. Ez van, sűrűn porszívózok, felmosok. :)

Örülök, hogy tetszik, többen mondták akik nem csípik a pincsiket hogy Lizi nagyon helyes kiskutya.

2012. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem , az Én yorkim , nem ugat meg mindent és mindenkit , mint a "csivavád "!


Persze dolgoztunk rajta , de nagyon hamar , pár nap alatt

megtanulta, hogy nem ugatunk vaktában !

Csak jelző ugatásai vannak , de az mindig bejön !


Amúgy nagyon okos és intelligens!

Bármi újat tanítok neki , max .3-4x kell elmondani , utána már magától is tudja , és később is emlékszik rá .


Nem akarom fújni a csivavákat , mert őket is kedvelem , de a yorki sokkal okosabb !

Ezért vettük mi a yorkit és nem a civavát , nem is bántuk meg! :-)

2012. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem okosabb a yorki mint a csivava. Csak engedelmesebb!!!
2012. ápr. 4. 19:26
 14/16 anonim ***** válasza:
Engedelmes az a kutya lesz, amelyiket engedelmességre nevelik. Egyik sem nő automatikusan valamilyenre, csak a tamagocsi, az élőlényeket nevelni, tanítani kell.
2012. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem a yorkinak alap természetében benne van a vágy h a gazdájának örömöt szerezzen és imádja ha tanítják. Nem tudja megunni. Persze más kutyákban is, de ő kiemelkedik ilyen téren.
2012. ápr. 5. 11:37
 16/16 anonim válasza:

Mi yorkink csöndbe van ha egyedül van, be amikor hallja már h jövünk a lépcsöházban akkor kezd el ugatni örömében. Meg van amikor hall vmi idegen hangot akkor kezd el ugatni bár mi így ezzel a pár rossz tulajdonságával is szeretjük :)

Szeret ölben lenni és ha nem foglalkozol vele minden pillanatban akkor kiharcolja és hisztizik :D...

Emberbarát és nagyon szeret minket, ágyban alszik és amikor mondjuk látja h szomorú vagyok akkor odajön és bújik :D

Reggelente mondjuk 7végéken amikor az ember akár 10ig is alszik nem ébreszt fel hanem alszik veled még akkor is ha megszokta h hétköznapokon 7kor viszed le sétálni, pisilni.

Remélem segítettem :)

2012. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!