Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek? Arany...

Milyen kutyát vegyek? Arany retriever, Tacskó, Shih-tzu mellé?

Figyelt kérdés

Kertes ház,lenne 2 társa,játékos kutyák.

Elképzelésem: Közép méretbe gondolkodok,de lehet kicsi lesz belőle.Gondoltam a Border Colliera,de őt lefárasztani szinte lehetetlen.Jó lenne,ha rövid szörü lenne.

talán még bordeaux-i dog,esetleg boxer.Ötleteket szívesen várok,más fajtákról is.



2012. ápr. 1. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amstaff/Staff, bull terrier, Beagle, Shar-pei, vizslák, Csau-csau.stb, hirtelen most ennyi jutott eszembe, nem tudom valamelyik érdekel-e.


Én is Győr környéki vagyok, voltunk a győri menhelyen azért tudnak segíteni, lehet nem látnak bele a kutyába, úgy mintha rendes gazda lenne... :)

2012. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Újra a 2-es vagyok. Nekem írtad hogy linkeljek képet mieinkről? Na mindegy, adok képet. :)

[link]

A bal oldali Lizi, ő eléggé pincsis, de sokan rávágják hogy juj de szép tibeti spániel. Ő tavaly júliusban jött.

A kis aranyszínű pedig Szonja, őt múlt szombaton tehát 8-10 napja hoztuk Vácról. Mindkettő nyugodt idegrendszerű, nem harapdálnak, nem támadnak, szobatiszták stb. Nincs velük semmi gond.

Szonja még csak 7 hónapos ő még tanul, még picit szemtelenke. Lizi 2 éves lesz nyáron.

Remélem kedvet csináltam hogy nézelődj állatvédős, menhelyes honlapokon. :)

2012. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek a kutyáid! :)Még kivárok,terveim szerint majd júniusba hozok egy nagy kutyát.Addig nézelődök menhelyen,egyéb helyeken.


Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 2. 15:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Én meg köszönöm hogy szépnek találod őket. Természetük is nagyon kedves, barátságos, szelíd. Most épp dögönyözik egymást a kanapén a kis szarosok! :D

Remélem találsz menhelyen vagy állatvédők által olyan kutyust aki méltó hogy nálad lakjon. Örülnék ha megint lenne egy kutya akinek jó gazdija lett. :)

2012. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hát ha nagyot szeretnél berni pásztor ha kicsit mopsz bár a mopsz feje kicsit furi szóval ezeket ajánlom:


-mopsz

-berni pásztor

-yorki

-foxi

2012. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!