Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan foglaljam le napközben...

Hogyan foglaljam le napközben pár hónapos ebemet?

Figyelt kérdés

Itthon dolgozok, illetve dolgoznék ha hagyná. Egy légtérben vagyunk és állandóan játszani akar, és hogy foglalkozzak vele.Kis falatként mindig felkéredszkedik az ölembe. Dehát nem lehet mindig csak őt kényeztetni -bár szívesen tenném ;), de az snkinek se lenne jó:p- nem is veszem fel mindig.

Mit csináljak vele? Ne vegyek róla tudomást? Néha felállok és játszom vel kicsitaztán visszaülök dolgozni. Jó ez így? Vagy van valami tippetek?


2012. ápr. 1. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne kicsit játsz vele,annak semmi értelme és újra jön egy újabb kicsiért.

Játsz vele 1 órát jól futtasd meg, adj neki feladatokat. Aludni fog délutánig.Akkor megint 1 óra,sok futás feladat.

2012. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nem jó! Ha dolgozol akkor dolgozz, ne foglalkozz vele, rá se nézz, az öledbe meg egyszer se vedd fel. Majd ha végeztél a munkával, utána játsz csak vele.
2012. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te dolgozni akarsz, dolgozz. Ne figyelj rá, küldd ki, szidd le, ha zaklat. Ha nem magyarázod el neki, mit akarsz, nem fogja tudni.
2012. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és persze mielőtt elkezdesz dolgozni, vidd sétálni, fáraszd le, utána könnyebben elérheted, hogy nyugton maradjon.
2012. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is amondó vagyok, fáraszd le. Vidd el egy jó óra sétára, vagy hát annyi időre mikor már látod elég neki, belassult. Játssz vele a szabadban, labdázz vagy botot hajigálj vagy bármi amit szeret. Ha hazaértetek kapjon kaját és el fog feküdni órákig. :)
2012. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
séta ,egy kis játék vele,kaja,aztán valami amit rághat pl rágócsont,sztm el lesz egy darabig.
2012. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hovarju ***** válasza:

Én is csak azt tudom javasolni, amit az előttem szólók. Ne játssz vele, ha zaklat.

Inkább munka előtt fáraszd le egy kiadós sétával és játékkal.

Nekünk bevált a jutalomfalattal tölthető labda, amivel eltudott szórakozni egy ideig, és amire kiürült a labda elfáradt és elaludt.

Jó szórakozás lehet a préselt rágócsont is.

2012. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!