Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, hogy kutyakikép...

Mi kell ahhoz, hogy kutyakiképző lehessek?

Figyelt kérdés
Kerestem az interneten, azt írják, hogy érettségi kell, az nekem megvan, illetve 2 év szakmai gyakorlat. Milyen gyakorlatra gondolnak? Gondolom, nem kutyakiképzői gyakorlatra, hisz az nem lehet, mert még csak most szeretném tanulni.
2012. ápr. 1. 19:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is elolvastam a '60-as években íródott hogyan használjuk megfelelően az ostort a kutyákon, mert minden érdekel. Az összes lehetséges könyvet elolvasom, ideiglenes befogadó vagyok, de szeretnék egy összeszedett alaptudást hallani szakemberektől.
2012. ápr. 1. 22:57
 12/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha csak ennyi, akkor ne OKJ-s tanfolyamra menj, mert annak az ára is elég vad és nem kapsz érte annyit! Ha valóban releváns és használható tudást szeretnél, akkor inkább a Népszigetisek kiképzésvezetői tanfolyamát végezd el!
2012. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az OKJ egy hivatalos papírt ad. Eljön az az idő, amikor nem lehet csak úgy iskolát nyitni, vezetni és dolgozni benne. Efelé halad a világ. Aki fiatal, nem egy-két évre tervez, hanem sok tíz évre. Ha van már bizonyítványa, hivatalos, utána már rajta múlik, mit is fog még hozzá tanulni.
2012. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, hajlok a Népszigetisek felé, mert ott elvileg utána gyakorlatban is van lehetőségem fejlődni.
2012. ápr. 2. 00:16
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem járj el egy kutyasikolába, mellette pedig menj el mondjuk önkéntesnek egy menhelyre. Igy segitesz is, valamint megismersz egy csomó kutyát. A kutyáknak millió féle idegtipusa létezik, és akkor leszel csak jó kiképző, ha minél több egyedet megismersz, tudod, hogy melyik természetű kutyusnak, hogy kezdj neki. mert ami működik az egyiknél, nembiztos, hogy fog a másiknál.
2012. ápr. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az OKJ és ilyesmi csak egy papírt ad, ott nem sokat fognak tanítani. Nézz ki egy számodra megfelelő képzési rendszerű kutyasulit, és kezdj el oda járni. Beszéld meg az ottani vezetővel, hogy mik a terveik, és elmondja, mi a menete.


Sok sikert! :)

2012. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kinéztem egy jó kis sulit, ami közel van, tüköriskola, el fogok járni oda a kutyámmal (nem árt neki sem) plusz a közeli menhelyre.
2012. ápr. 2. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!