Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti esti séta után mennyi idő...

Ti esti séta után mennyi idő mulva etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Én előtte szoktam és úgy kb fél órával!

Azért így csinálom hogy legyen ideje emészteni hogy lent meg jöjjön az inger az anyagcserére!

Szerintem előtte érdekes etetni,nem utána!

2012. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel általában 11-kor esznek, de sétálni világosban megyünk,így attól függ tél van vagy nyár. (kinti-bentiek, óriástestűek, tehát már nem mozoghatnak evés után)
2012. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Én bekészítem a kaját séta előtt, és séta közben/vagy után feladatra adom oda a kutyáimnak.

Soha nem etetem őket tálból, csak kézből, hogy a kötődésük minél erősebb legyen hozzám.


Amúgy mindig séta UTÁN!! etesd, legyen az utána bármikor, mert ha előtte eteted őket, akkor nagyon könnyen (sajnos) gyomor, vagy bélcsavarodást kaphatnak, és ha így van, iszonyatos fájdalmai lesz a kutyádnak, és ha nem kerül műtőasztalra 1,5 (talán 2) órán belül, sajnos el fog pusztulni a kedvenced. :(

2012. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bozsikrisz ***** válasza:
82%
Első, midig séta után kell etetni, mert ha teli hassal mozgatod, akkor simán gyomorcsavarodást kaphat, ami az esetek nagy részében végzetes. És az anyagcseréje nem attól indul be, hogy evett. Illetve de, csak neki attól függetlenül már kell kakilnia, hiszen ha reggel kapott enni, akkor azt kb. ennyi idő alatt emésztette meg.
2012. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig rögtön séta után etetek (gyomorcsavarodás elkerülése miatt), este vacsi után 1,5 órával még leviszem egy eü sétára, reggel csak előtte,utána már nem.
2012. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Na hát ezt jó tudni!Köszönöm!

Én csak egyszer,este etetem!De akkor átállok a séta utánira!

2012. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó! Milyen fajta a kutyád? Ha nagytestű, akkor ajánlott a napi 2x etetés szintén a gyomorcsavarodás elkerülése végett!
2012. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Az estit én séta közben szoktam etetni (klikkerezünk, jutalomként kapja). Ami marad az adagjából azt hazaérkezés után 5-10perccel szoktam neki odaadni kicsit kiegészítve főtt étellel. Azért várok csak ennyit, mert a séta hazafelé egy kb. 30perces levezető cammogás az aktív játék után.
2012. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Séta előtt semmiképp. Előttem leírták páran, hogy miért.

Séta után kb. fél órát várok az etetéssel. Én úgy hallottam, hogy séta után se jó közvetlenül etetni, hagyni kell időt, hogy 'lenyugodjon' a kutya.

2012. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nem tudom miért kellett lepontozni!Én így csinálom nekem semmi baja a kutyámnak!Nem futni viszem bezabálva,hanem sétálni!

Nap közben szoktam "fárasztani" nem este!

Egyébként írtam hogy nem tudom hogy ez okozhat ilyet!

Na mindegy!

Amúgy aki tőlem kérdezett!Nem kap sokat mert hízékony,szóval nem hiszem hogy belakik vele!Amúgy labi keverékem van!

2012. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!