Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül az advocate...

Mennyibe kerül az advocate csepp kistestű kutyának, és meddig hatásos?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom olyan 1500-2000 Forint körül, és 4 hét elteltével ismételni kell. Vényköteles!


(Mi a baja kutyusnak?)

2012. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megelőzésképpen gondoltam, hogy ezt választom. (kullancs, bolha)

Köszi a választ.

2012. ápr. 2. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok , újra. Azért olvass utána, vagy hátha jön majd valaki aki kijavít, mert a fejemet azért nem tenném rá, de szerintem az Advocate csepp bolha és féreg ellenes hatású, már meglévő betegség kezelésére írja fel doki.

Megelőzés gyanánt szerintem nem szokás használni, és ha minden igaz kullancs ellen nem is véd.


Nagyon sok ezzel foglalkozó kérdés van itt, olvasgass, aztán mindenki ajánl valamit ami náluk bevált, változó, hogy ki mire esküszik.

Mi pl. a Kiltix nyakörvet használjuk (állítólag van akinek vakarózik tőle a kutyája, a miénk szerencsére nem) ami elvileg 7 hónapon át védelmet nyújt, de mi a biztonság kedvéért fél évente cseréljük, és havonta egy éles késsel a zsíros-koszos dzsuvát finoman lekapargatjuk, ha van rajta. Fürdetéshez levesszük. Ezen kívül van még a kutyun Frontline Combo csepp is, ez 4 hétig hat. Szóval mi a kettőt együtt nyomjuk, nálunk ez bevált.

Remélem segíthettem. :)

2012. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, és köszi még egyszer:)
2012. ápr. 2. 18:39
 5/5 anonim válasza:
Tudom nem mostani kérdés de gondoltam leirom hátha tudok segiteni. Az Advocade csepp megelőzésre is jo es korulbelul 3 honapig ved
2018. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!