Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú/nevű csonterősí...

Milyen márkájú/nevű csonterősítőt adtok a kutyának?

Figyelt kérdés
Nagytestű kölyköm csonthártyáját és ízületeit eléggé megviseli a növekedés. Ti milyen csonterősítőt adtok a kutyáitoknak? Árban ezek hogy mozognak? A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm.
2009. jún. 16. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

PetPhos-t adok, 100 db 2700 Ft.

Az izületeire zöldkagyló kivonatot adj, pl GF600-at. Drága, de jó.

2009. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Üdv.

2009. jún. 16. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ízületeire én is a GF600-at adom, tényleg elég húzós ára van, de a dokira többet költenénk és a kutya is szenvedne. 12 éves kutyámat 2 havonta hordhattam orvoshoz, tömték volna a szteroiddal. Lassan 4 hónapja adom neki ezt a vitamint és azóta nem kellett orvoshoz vinnem.
2009. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha ilyen jellegű kérdésem van, elmegyek az állatorvoshoz(ezt nem bántásnak szánom), de ő sokkal jobb szakértő, ismeri a kutyádat, és a pénztárcádnak is tud kedvező áru vitamint ajánlani. Bár mi pont most vettünk vitamint,de az a bőr/szőre miatt volt, Lavet 800 Ft, de én csonterősítőre azért nem Lavet-et ajánlanék. De mondom, szerintem az állatorvos véleményét kérd ki, ő árat is tud mondani, illetve be is tudja szerezni.
2009. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 13:28!


Nem írtam a kérdésmagyarázatba, mert alapvetőnek tartom, hogy ha gond van, állatorvoshoz viszem a kutyát :)

Tegnap voltunk a dokinál, csonterősítőt ajánlott. A "milyen csonterősítő lenne a legmegfelelőbb?" kérdésemre választ nem kaptam. Ezért kértem, hogy osszátok meg velem a tapasztalataitokat :)

A válaszod köszönöm szépen, már más is ajánlott Lavet kálciumtablettát is, még utánaérdeklődöm a patikában is.

Üdv.

2009. jún. 16. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb állatorvosnak fogalma sincs az ilyen táplálékkiegészítőkről. 1-2-őt ismernek, de ennyi.

Nálunk a Luposan Gelenkraft vált be. Azt hiszem az 1kg-os kiszerelést vettem 12000ft-ért. Két kutyának adom (az egyik 30kg, a másik 10kg) és már vagy 5hónapja adom, és még mindig van belőle. A kicsi csak megelőzésként kapja, mert agilityzni szándékozom vele, a nagy viszont izületes és azért kapja. Nagyon jót tett a nagy kutyámnak. Folyamatosan szoktam adni a nagynak, illetve a kicsi is kapja majd végig, úgy másfél éves koráig, a növekedés teljes befejezéséig.

2009. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13:28 vok

Jah,azt nem tudtam,hogy erre nem kaptál tőle választ,bocsi. Amúgy itt a fórumon olyan sok rosszat hallok állatorvosokról,akik ilyneket,meg efféléket nem tudnak...az enyém olyan rendes. Most már 10 éves a kutyám,de kölyökkorában nekünk is kellett venni, ő hozatott, igazából már nem emlékszem, milyet, pedig mondanám. Egy erős gyanúm van, hogy Lavet,de nem vagyok benne biztos. Mindegy, a lényeg,hogy bevált :) Egyébként német vizsla, úgyhogy kellett is neki a sok futáshoz :D :D És árban szerintem ez a legmegfelelőbb, meg mifelénk többen használták már, és poz tapasztalatokat tudnék csak mondani. Persze lehet,hogy vannak drágábbak is a neten :D

2009. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 9hós nagytestű kutyink van, a NOROFLEX vált be, zöldkagyló+cápaporc kivonat van benne. 4-5000Ft és 60 szemes.
2009. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos berni ,én ezt adom neki : Pet Phos Pet-Phos Canin Ca/P - 2 Csonterősítő ,2 db / nap( kap prémium tápot és házi kosztot is )

vigyázni kell, nehogy túl sok legyen a vitamin és ásványi anyag bevitele !

valamint javaslom a minimumon tartani a súlyát pl : 6 hónaposan ,25-32 kg , a 25 jó, a 30 sok .( persze attól függ milyen fajta )

2009. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
szia. én szerintem a bobi márkáju a legjobb
2009. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!