Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen csonterősítőt adjak a...

Milyen csonterősítőt adjak a kutyának?

Figyelt kérdés
a doki mondta hogy 5-10 hónapos koráig adjak neki, csak elfelejtettem a nevét azt mondta 100 szem olyan 2000 ft... vagy nektek van olyan ami bevált?
2009. nov. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,h kell-e neki csonterősítő, h milyen táppal etetsz. Ha minőségi tápot adsz a blökidnek, akkor felesleges a kiegészítő. Ha mégis szeretnél valamit adni neki, akkor inkább valami zöldkagylókivonatot válassz. Az természetes anyag, nem lehet túladagolni és az izületein kívül még a szőrére, immunrendszerére is jótékonyan hat.

Általában a PetPhos nevű készítményt szokták ajánlani a dokik, ez olyasmi árban van, mint amit írtál.

2009. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
acanát kap
2009. nov. 4. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kálcium port adtam a kutyusomnak,gyógyszertárban tudsz venni.
2009. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én luposan-t adok a kutyáimnak. abban zöldkagyló van.
2009. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ha Acanát kap az mellé nem szükséges semmilyen kiegészítőt adni. Azonban ha nagytestű vagy óriástestű kutyusról van szó, esetleg szeretnél vele komolyabban sportolni akkor érdemes zöldkagylókivonatot adagolni az ételébe. A Luposan egy nagyon jó készítmény szerintem is!
2009. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvos írt fel, amit "ember-gyógyszertárban" kellett kiváltani, ott keverték ki helyben, de csak kutyának lehet adni és receptre lehet kiváltani.
2009. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!