Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto VS Kiltix? (Kérlek...

Foresto VS Kiltix? (Kérlek véleményezd! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a Foresto számomra egy újdonság a piacon, állítólag jobb a kiltixnél, és Bayer termék, ami bizalomgerjesztő.

Szeretném megkérdezni, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, váltott-e valaki Kiltixről Foresto-ra?


Kérlek, osszátok meg a 2 termékkel kapcsolatos tapasztalataitokat!



2012. ápr. 3. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is ma vettem meg mivel a kutyám sebesre vakarja magát az Advantix és Ex spot cseppektől.Régebben használtunk Kiltixet és attól ilyen gondunk nem volt viszont a kullancs bele ment sajnos.Talán azért mert eláztunk párszor és hosszabb volt a szőre,nem tudom de most ezt kipróbálom.ha ez sem válik be akkor jön a Scalibor.Hátha....
2012. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na pont egy hónap telt el és eddig igazán szuper és nem allergizálja!!!!
2012. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Az állatorvosunk szerint a cseppek nem jók semmire, a Kiltix meg már nem olyan, mint 2 évvel ezelőtt, egy hete vitt Kiltixet egy gazdinak,aki azt kért, és ma ment kiszedni a kutyából a kullancsot.

Nálunk anno bevált a Kiltix, szerettük.

Ma vettem Forestot, ennyi pénzért, ha még nem is lesz jó...

Mivel Bayer termék bízom benne, egyelőre Forestoról nem tudok véleményt mondani. Kilóméteres,részletes használati utasítás van hozzá, nagyon trendi a doboza, van hozzá 3 fényvisszaverő pöcök.

2013. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 KissQkta válasza:
Nálunk anno a Kiltix nagyon bevállt. Most vettem Foresto-t a két ebemnek, mert sűrűn járunk fürödni velük. Ettől függetlenül PiretMix-el is befújom őket minden alkalommal amikor kimegyünk sétálni az erdőbe. Sajnos már nálunk is egyre több kullancs van, pedig eddig viszonylag kullancsmentes volt a környék :S
2013. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

szia mindenkinek!

a Foresto hatékonyságáról annyit tudok mondani, hogy a kutyába, amire négy napja tettem fel a Forestot, ma tizenöt óriásira duzzadt kullancsot szedtem ki...még mielőtt valaki azt hinné, hogy azok még korábban mentek bele, el kell mondanom, hogy teljesen "tiszta" volt a kutya előtte, mert minden napát volt vizsgálva éppen azért, mert eléggé hajlamos összeszedni a kullancsokat. Mielőtt feltettem a forestot, gondosan átvizsgáltam... nem volt benne egy sem...Abban a hiszemben, hogy most már ennek a csodaszernek a hatására nem is lesz benne kullancs, három napig meg sem néztem. A mai negyedik napon nagy megdöbbenésemre tapasztaltam ezt az eredményt.

2014. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nyakörvek nem azonnal hatnak, 1-2 hét mire kialakul a maximális védelem, de ez a használati utasításában pontosan le van írva.
2014. ápr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem a Foresto a legjobb jelenleg a piacon.
2014. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!