Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feltehetnék néhány kérdést a...

Feltehetnék néhány kérdést a Westie kutyámról?

Figyelt kérdés

1, Mostanában éjszaka mindig bent végzi el a dolgát, ez mér van nem szokott ilyet csinálni?


2, Ha leviszem sétálni akkor ugye mindig elengedem hogy rohangáljon más kutyákkal (napi 1.5-2 óra) de folyton szaglászni kezd és kis fadarabokat rágcsálni félek hogy a torkán akad mit tehetek ellene?



2012. ápr. 3. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Mennyi idős? Mikor viszed le utoljára pisilni/kakilni?


2. Az én 5 éves yorkim ugyanilyen:) Soha nem játszott más kutyákkal, viszont a séták alatt állandóan botokra vadászik, és azokat cipeli a szájában. Nem mindig rágcsálja őket, de van, amikor igen, és akkor teljesen bedarálja. Még soha semmi baja nem volt, ilyenkor általában csak elrágja, nagyon kis mennyiség lehet az, amit le is nyelnek.

2012. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 és fél éves napi 2-3 órát eléggé sokat van lent egyszer délben meg este 6 kor
2012. ápr. 3. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy nap alatt csak 2x van lent? Délben és este 6-kor? Mond azt, hogy nem jól értem..,

Én naponta 4x viszem le a kutyámat, este 10 kor utoljára, reggel fél 6kor először. Kb. ez lenne az ideális minden kutyának.

2012. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!