Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a Brit Care táp szuperprémi...

Ha a Brit Care táp szuperprémium, a Brit meg "csak" prémium, akkor miért a Brit a drágább?

Figyelt kérdés

Vagy csak rossz helyeken nézem, és a Brit Care drágább? De ha olyan marha jó, miért középkategóriás ára van?

Nagyon szimpatikus, szívesen venném a kutyámnak, viszont kissé gyanússá teszi, hogy ilyen olcsó és fura az árképzésük...



2012. ápr. 3. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Brit Care a drágább. Hol nézed? 870Ft körül van kg-ja a 12 kg-os kiszerelésnek.

De ha te ennél olcsóbban találtál, komolyan érdekel :))

2012. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, ennyiért láttam nagyjából, csak Britet meg 12-14 körül, de azóta rájöttem, hogy azok ilyen két zsákos kombinációk voltak, bocsi :D

Viszont még mindig furcsállom az árát...

2012. ápr. 3. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is Brit Care-rel etetek Alexandra hatására, és nem bántam meg, hogy váltottam. Nagyon jó táp, és nyugi, nincs benne semmi turpisság, amiért ilyen olcsó.
2012. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A brit care-nek 6-800Ft közt van kilója bolttól, akciótól és kiszereléstől függően, a brit premiumnak kb 350-600Ft közt. (Az 1kg-os kiszereléseket leszámítva, azok húzósak mind a 2nél)
2012. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) Mát csak azt nem tudom, van-e értelme care-t etetni erős gyomrú kutyával, ha allergiának a gyanúja sem merült fel soha. Csak a hypoallergén volta miatt drágább a care, vagy egyébként is jobb?
2012. ápr. 3. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A hypoallergén volta miatt más az összetétele ezáltal jobb maga a táp. Nekem sajnos túl drága, így a brit premiummal etetek 'csak', de erre sem lehet egy rossz szavam se. De tényleg, szép a kutya, jó kondiban van, kifejezetten aktív, szívesen eszi, végtermék rendben és meg tudom venni.

Ha nálatok nem ennyire szoros a nadrágszíj, akkor a brit caret ajánlanám inkább, ha már inkább határeset, akkor nyugodtan add neki csak a premiumot.

Most mit kap enni?

2012. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most házikosztot, amit eleve nem támogatok (el is hízott tőle), de már a sarkamra álltam, és nem érdekel, ha a másik kutya mellette fogja enni a szaftos csirkenyakakat, 9 éves és kicsit zsíros is, váltunk senior tápra és kész.

Annyira mondjuk nem vagyunk jól eleresztve, bár szerintem a care még beleférne, ha van annyival jobb, amennyivel drágább. Holnap megyünk oltásra, konzultálok majd az állatorvossal is, hogy szerinte érdemes-e a drágábbat venni így, hogy nem allergiás, vagy bőven elég a másik is.

2012. ápr. 3. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindamellett, hogy drágább vmivel, de kevesebb kell belőle. Épp tegnap néztem, hogy a bullmacimnak felnőtt korában (60 kg testsúllyal számolva) 430 gramm körül lesz a napi adagja.
2012. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, ma beszéltem állatorvossal is, aki azt mondta, hogy a hypoallergén táptól elkényelmesedhet az emésztése, és bármilyen nehezebb ételtől, nasitól hasmenése lehet, bár a veséjének, májának tényleg jót tesz. Úgyhogy valószínűleg maradunk a sima Britnél, nem szeretném az ellenálló gyomrát tönkretenni, amíg nem muszáj, majd talán pár év múlva átállunk még kímélőbb étrendre.

Köszönöm a segítséget :)

2012. ápr. 4. 14:36
 10/10 NKTL125 ***** válasza:

Sziasztok!Mi is brit care táppal etetjük a kutyusunkat.Nálunk, Pécsett 800 ft kilója kimérve.Konzultáltunk az állatorvossal is, és azt mondta, h nyugodtan eheti a kutyus.

14 hetes cavalierünk van, a napi adagja 100gramm.

2012. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!