Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hasznos (tisztít) a...

Mennyire hasznos (tisztít) a száraz sampon? Kiállítás előtt elég lehet, fürdetés helyett?

Figyelt kérdés
Első kiállításunk,hobbi osztályban,fajtajellegű keverék kutyussal.Fehér a szőre,így nagyon látszik rajta a kosz.Nem tudom,melyik esetben lenne szebb és tisztább,ha kozmetikushoz vinném ahol meg is fürdetik(retteg a víztől:/ )vagy ha valamilyen száraz samponnal házilag megtisztogatnám.
2012. ápr. 4. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én szoktam használni szárazsampont (kiállítás előtt is néha), de ne várj olyan eredményt tőle, mint egy 'igazi' fürdetéstől.

Én megfürdetném a helyedben. Otthon nem tudod?

Ha nem jönne össze a fürdetés, akkor szárazsamponozás után jól szórd és dörzsöld be hintőporral, az valamennyire fehérít. De ne közvetlenül kiállítás előtt, hanem pl. előző nap és lehetőleg ne a lakásban, mert minden tiszta hintőpor lesz.

2012. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm,akkor inkább a kozmetikát választom,bár kicsit tartok tőle,hogy fogja viselni a fürdetést,hiszen nagyon fél a víztől.A hintőport viszont nem marad el:)

2012. ápr. 4. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meg lesz fürdetve, akkor nem fog kelleni a hintőpor. :)
2012. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem:)Bár néztem tegnap kozmetikás videókat,ahol meglepett,hogy fürdetés után még hintőporozták a kutyát,hogy még fehérebb legyen...És tényleg :)
2012. ápr. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!