Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hallottatok olyanról, hogy...

Borcsi02 kérdése:

Ti hallottatok olyanról, hogy Ukrajnában a foci Eb miatt mobil krematóriumokban pusztítják el élve a kóbor kutyákat?

Figyelt kérdés

Én csak ma olvastam erről,nekem még új ez a borzalmas hír.Először nem hittem el,de sajnos minden európai állatvédő szervezet alátámasztotta,hogy ez így igaz:(...Láttam képeket is.

MI A JÓISTEN VAN AZ EMBEREKKEL?HOGY LEHET ILYET TENNI?????Mondjuk az sem piskóta,amit itthon csinálnak néhány telepen...


2012. ápr. 5. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv a Földön!
2012. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inkább üdv Ázsiában,meg Oroszországban,Ukrajnában..Igazi állatok..
2012. ápr. 5. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivan???Mitörtént???

Mi köze a kóbor kutyáknak a foci EB-hez???Megölik őket?Vagy mi?

2012. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ott rendezendő foci EB miatt tisztogatják az utcákat,hogy ne zavarja a turistákat a kóbor kutyák látványa.Mellesleg az UEFA is kérdőre vonta őket,hogy nem igaz,hogy nincs más módja ennek.
2012. ápr. 5. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyet,akik kitalálták egyenként lőném fejbe m4-el,de még az anyukkat is szívlapáttal agyonbasznám. Persze,a sok botlábu miatt...
2012. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez köcsögsèg!!!!!!!!:@
2012. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5.válaszolóval teljesen egyetértek.és írnék még cifrábbakat is,de inkább itt most nem!
2012. ápr. 5. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Már 3 ilyen kérdés van: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Ukrajna+EB&k.. (az első 3)

Én is feltettem, a videót is linkeltem: [link]

Már volt ellene tüntetés is,

2012. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FLT válasza:

Szomorú, de annyival egészíteném ki, hogy NEM élve égetik el őket. Bár tény, hogy tömegesen gyilkolják le a kóbor kutyákat.

[link]

2012. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!