Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes belga juhász túl...

10 hetes belga juhász túl sovány, melyik tápot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Kivannak a bordái, nem csak tapintható, hanem látszik! Ilyen esetben a junior tápra még később érdemes csak ráállni? Akitől kaptam, az az illető junior tápot adott neki, de szerintem nagyon sovány és jól sejtem, hogy a puppy tápoktól könnyebben összeszedi magát, mint a juniortól? Mik a tapasztalatok? Meddig maradjunk a puppynál? Mert akár 12 hós koráig is etethető azzal a leírás alapján. Szerintetek attól hamarabb felhízik? Nem akarom elhízlalni, ne értsetek félre, de zörög a csontja! Lehet, hogy a junior táp miatt?
2012. ápr. 6. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Orvosnak mutasd meg .. nem biztos hogy sovány, csak talán te látod annak (én ezt mami látásnak hívom ... otthon anyám a 45 kilos labradort is soványnak látja ...).

1 éves koráig érdemes picit girhesebbnek lennie, könnyebben elviselik az izületei a növést.

De ha a doki is ugy gondolja hogy sovány, akkor jo a puppy táp, de mindenképp jó minőségüt adj neki (nem chappi és társai).

2012. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vékonyabb alkat. De az a biztos, ha megmutatod az állatorvosnak (lassan úgyis mentek oltatni) és kikéred a véleményét. Ha jó minőségű tápot kap nem feltétlen kell váltani, adj neki kicsit többet abból ami van.
2012. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem nem olvastad el alaposan, amit írtam. Azt írtam, hogy szemmel láthatóak a bordái. TEhát nem mami-látásról beszélek...
2012. ápr. 6. 09:35
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem kell a juniorról visszatérni a puppyra, hanem a juniorból adjak többet? Persze elviszem dokihoz, még a héten. Csak gondoltam kérdezek másokat is, mi a véleményük. Brit juniort kapott eddig egyébként.
2012. ápr. 6. 09:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Adj egy képet, megnézzük.


Első

2012. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is kint vannak a bordái, de ő ilyen kölyök (ne félj problémázok én is rendesen, de azért csak sikerül elfogadnom), ismerősök akiknek ilyen fajta kutyájuk van megnyugtattak, hogy a kölykök 50%a kölyökkorban így néz ki. Az állatorvosom szerint is tökéletes, a kondija meg extra jó. Remélhetőleg 10hónapos korára majd kezd kiszélesedni is.

A brit jó, adhatod neki nyugodtan, maximum tényleg emelj egy 20-25%ot az adagon, de csak akkor ha egészségtelenül zörögnek azok a bordák.

2012. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még a doki megnyugtatását várom...
2012. ápr. 6. 09:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Mikor volt féregtelenítve?
2012. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ill. másik kérdés.. Mennyit kakil?

Nem akarom lehúzni a Brit tápot, mert tényleg, de az én kutyusom iszonyatosan sokat kakilt tőle, ami azért van, mert nem hasznosul neki a táp úgy, ahogy kéne.

Rakhatnál fel a kutyusodról képet.

[link]

Ide két kattintással fel tudod tölteni, utána csak be kell másolnod a linket ide.

2012. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* mert tényleg jó
2012. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!