Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell győzködni az...

Miért kell győzködni az embereket arról, hogy a kutya érdeke az ivartalanítás? Miért nem hisznek az értelmesebb állatorvosoknak?

Figyelt kérdés
És főként miért nem értik meg, hogy a hobbi alom kölykei menhelyen, sintértelepen köthetnek ki?

2012. ápr. 6. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Tanuló vagyok,ergo nincs túl sok pénzem.De azt mind a kutyámra költöm, miatta járok nyári munkára stb. Lány, és nincs ivartalanítva,és nem is lesz.Ennek ellenére nem volt még kölyke, mert képes vagyok vigyázni rá.Nagyon szeretem, és foglalkozok vele, de pl. nem lett volna pénzem rá, hogy ahogy írták 100ezres kutyát vegyek.Szerintem nem az ivartalanítást, meg az ebadót kéne bevezetni, hanem inkább azt, hogy mindenki tartsa a saját udvarában a kutyáját.
2012. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem, hogy a szaporítók miatt miért kell a normális gazdákra erőltetni az ivartalanítást.

13 éves kutyám sosem fedezett, még csak tüzelő szuka közelébe se engedtem, mégis mi a f@szért heréltessem ki?

2012. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Aki lepontozta #12-t, esetleg megindokolná, miért tette?

Gondolom észérve nincs, de a lepontozás az megy.

2012. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!