Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam oda?

Hogyan szoktassam oda?

Figyelt kérdés

8 hetes Angol Cocker Spániel gazdája vagyok.

A probléma a következő: Észreveszem ha el akarja végezni a dolgát rá is rakom a pelenkára de ott nem csinálja csak leül vagy pedig rögtön leugrik róla és mire észbekapok már a pelenka mellett végzi a dolgát.

Segítsetek!


2012. ápr. 6. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a póráz két végén műsort!Én ott azt láttam,hogy akárhányszor ráment a pelenkára kapott egy jutalomfalatkát,így jó dolgokhoz kötötte a helyet.
2012. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne szoktasd rá a pelenkára! Ha pisi/kaki jön, vagy tudod h ideje van és jönni fog, akkor szaladj ki vele és csinálja meg kint. Nem kell hagyni szaglászni meg ilyenek, és akkor nem kap el semmilyen betegséget, viszont szobatiszta lesz.
2012. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Okos kutya, tudja, hogy pelenkára szokni rossz dolog. Vidd sétálni 2-3 óránként.
2012. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!