Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a nyers vértől...

Minikitty kérdése:

Igaz, hogy a nyers vértől vadabbak lesznek a kutyák?

Figyelt kérdés

A rottweiler kutyusom lassan egy éves lesz, de még mindig nagyon félős...aggódom, mivel ez nem jellemző a fajtájára..

Sokan azt tanácsolják, hogy itassak vele nyers vért, mert attól vadabb és bátrabb lesz. Tudom, hogy sokan etetik a kutyájukat nyers hússal, tehát nem értem, hogy a vértől miért vadulna meg.

Előre is köszi a választ!



2012. ápr. 6. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle vadabb :)
2012. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2012. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ilyet se hallottam még. Szerintem nem lesz semmi különbség.
2012. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a rotid féleleme?
2012. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Baromság.

Ha a kutyád félős, akkor önbizalmat kell növelni, ami időt, energiát és szakértelmet kíván, de nyers vért semmiképp sem.

2012. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha odamegy hozzá egy idegen pl. hogy megsimogassa akkor behúzott farokkal menekül, sétáltatás közben találkozunk egy másik kutyával (természetesen azt is pórázon vezetik) csak nagy nehezen lehet rávenni, hogy oda mennyen megszagolni, sétáltatás közben ha zajt hall el akar szaladni, ilyenkor leültetem, de akkor csak idegesen rángatja a fejét. Mikor megijed hiába beszélek hozzá kedvesen, nyugodtan, hiába simogatom nem figyel rám, ha megbököm, hogy "kizökkentsem" (mint ahogy a tvben láttam) csak még jobban megijed...

Akkor mit tehetnék, hogy bátrabb legyen?

2012. ápr. 6. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj szakmai segítséget, mert ez egy elég összetett téma, nem lehet itt pár mondatban kifejteni.
2012. ápr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!