Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellés utáni kondi? Javaslatok?

Ellés utáni kondi? Javaslatok?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg. Egyik ismerősöm szeretné fedeztetni a kutyáját, de nem szeretné "elcsúnyítani". Gondolom arra gondol, hogy megereszkedik a hasa, az emlők..stb. Ez ellen lehet tenni?

2012. ápr. 6. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
rubint réka féle update
2012. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jézusom -.-' Majd ha személyi edzésre lesz szüksége vkinek őt ajánlom, de itt jelenleg állatról beszélünk...
2012. ápr. 6. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne szaporítson és akkor nem kell emiatt aggódnia.
2012. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ma még értelmes válaszokat is kapok? :/

A helyzet az, hogy szeretne kölyköket a kutyának, csak ez megfordult a fejében. Gondolom elegendő mozgással korrigálni lehetne a dolgokat...

2012. ápr. 6. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Minek akar szaporítani? Az lenne a legegyszerűbb ha ivartalanítana és akkor nincs gond a kondival. És nem lesz egy csomó felesleges kölyök sem.
2012. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindnek lenne gazdája ;) És ne térjünk el a témától...
2012. ápr. 6. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne térjek el a témától: nem lehet vele semmit tenni. Amelyik hajlamos rá, annak csúnya lógós lesz. Volt egy ideiglenes bassetem, három éves volt, és úgy lógott neki, hogy ha betonon sétált kisebesedett. Egy évvel az ivartalanítása után láttam, akkor sem húzódott neki vissza. Csak műtéttel lehet korrigálni.
2012. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2012. ápr. 6. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

"A kérdező kommentje:


Mindnek lenne gazdája ;)"


Igen, így szokott lenni, amikor még nem születtek meg a kölykök akkor minden haver meg ismerős akar egy kicsit. Aztán amikor letelik az a 8-9 hét mindenkinek akad valamilyen remek kifogása, hogy most épp miért nem tudja vállalni a kiskutyát, de rettenetesen sajnálja, tán még a szíve is megszakad... És akkor mi lesz? Irány valamelyik menhely?


De a kérdéshez magához nem tudok semmi okosat hozzászólni, hiszen igazi tenyésztőtől én még nem hallottam, hogy ezen aggódna.

2012. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jó ne engem kapjatok be! Csak segíteni akartam neki!..:/

Ezek szerint itt már azt is elítélik, aki segíteni akar... Oké, hogy ne szaporítson.. Egy szóval nem mondtam, hogy szaporítani fog ;). Nem szaporít.

2012. ápr. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!