Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan módszerei most...

Cesar Millan módszerei most akkor jók vagy nem?

Figyelt kérdés
A legtöbben csak fikázzák, meg azt mondják, hogy kínozza a kutyákat meg stb. :/

2012. ápr. 7. 00:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Én már láttam néhány részt a műsorából, szerintem nem bántja a kutyikat. Kipróbáltam az érintős "technikáját" és épp hogy csak hozzáértem a szőréhez, szóval nem kell ütni meg ilyesmi. Kicsit olyan show szerű amit csinál, biztos van jó pár eset ahol nem tud segíteni csak azokat nem adják le :D
2012. ápr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván van benne olyan, ami hatásos, de nekem akkor sem szimpatikus. V. Stilwell féle módszerekkel viszont nagyon szeretek dolgozni.
2012. ápr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Működik. Szerintem ennél több magyarázatra nem szorul a dolog. Olyan kutyákat ment meg az altatástól, akikről mindenki más lemondott már, tehát az én szememben amit csinál, az nem hogy jó, hanem csodálatos - de persze mindenki döntse el maga, hogy vajon mekkora állatkínzás nem megölni egy kutyát, hanem megbökni párszor meg fél percig vinnyogtatni. Ha kutya lennék, én azért tudnék választani.
2012. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

nekem rengeteget segített a módszere,amit a kutyámmal nap mint nap megcsinálok,sokkal fegyelmezettebb lett :)

nem kínozza a kutyákat segít rajtuk,ha a kutyának rossz lenne akkor nyöszögne szerintem..én a könyvét is olvastam szerintem jól csinál mindent,nyilván nem egyik napról a másikra fog a kutya megváltozni ,de megfog ha a gazdi mindent betart..


Victoria Stillwel -ről meg annyit ,hogy ő inkább eltereli a kutya figyelmét a rossz dolgokról ( pl ha egy kutya agresszív a másik kutyával akkor egyszerűen jutifalattal eltereli a figyelmét a másik kutyáról ,de a kutya attól még agresszív lesz a kutyákkal,nekem ez nem jön be),de ezzel nem lesz megoldva,vannak ott is jó dolgok ,de az ő módszeréből semmi se hatot az én kutyámra



akárki bármit mond ,nekem Cesar módszere tetszik és hasznos is :)

2012. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
világszerte híres kutyakiképzők ismerik el a munkáját pl.: Martin Deeley, Dr. Ian Dunbar, Robert E. Bailey, Bonni Brown-Cali, Patrick Burns stb. rengeteg egyéb elismerésben is részesült mint kutyaviselkedési szakértő és állatvédő... aki megérti és használja is a módszertanát, az csak és kizárólag pozitív hatásról számolhat be!
2012. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 petrusi ***** válasza:
33%
Szerintem semmit nem érnek. Maximum az újgazdag " nem piszkolom be a kezemet a kutyával" 50 kilós embereknek érhet valamit, akik nem tudják megzabolázni a kutyájukat. Szerintem semmire sem jó.
2012. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
egészen másféle kutyákra használják a Caesar féle technikát mint a Stillwell félét. Caesar az altatás elől menteni való,iszonyú agresszív,kezelhetetlen,domináns,harapós kutyákkal foglalkozik,és igen sok kutya csak a fenyítésből ért mert ő is azt csinálja a gazdájával,Stillwell meg a szimplán neveletlen,hiperaktív kutyákat rendszabályozza.mindenki döntse el mire van szüksége a kutyájának.ha az a probléma hogy megtámadja a gyerekeket,meg más kutyákat sőt a gazdit is akkor nem mész semmire egy kis jutifalattal.oda kemény szigor,leszidás és dominancia kell,érezze hogy te vagy a főnök,néha meg kell félemlíteni,mert ez az ő világukban így megy.az erős uralkodik a gyenge meg tűr.vannak kutyák akik csak ebből értenek.
2012. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
Nálam speciel működik a módszere, innentől kezdve meg leszarom ki mit mond róla.
2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nagyon jó a módszere!

Nálam bevált. A könyveit is olvastam.

2012. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem jön be, igaz maga az ember sem, de ettől függetlenül sok embernek segít. Már az is elég, hogy magát a gondolatot beülteti az emberek fejébe, hogy mindenen lehet változtatni, nem feltétlenül kell, hogy a neveletlen kutya örök életében megnehezítse a család életét, hanem boldogan is együtt tudnak majd élni, némi szemléletváltás után. Próbáld ki, ha nem használ és tényleg mindent betartottál, akkor keress más módszert. Minden kutya, gazda és kutya-gazda páros egyedi, nem feltétlenül ugyanaz a nevelési technika lesz jó a 101.embernek, mint az előző 100nak.
2012. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!