Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót szarvasagárról ismeritek?...

Skót szarvasagárról ismeritek? Magyarországon hozzá lehet jutni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerni ismerem, de sose hallottam még hogy itthon lenne szarvasagár kennel.
2012. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

volt kennel,de a tulaj kiment kb 4 éve Németországba.

De ausztriában, szlovákiában Németországban van.

2012. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És tudnátok mondani valamit a fajtáról? Neten nem sok infót találtam.
2012. ápr. 7. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
olyasmi mint a ír farkaskutya,tehát agár.nekem is az van, orosz agár így tudom hogy nagyon nehéz kutyatípus,makacs,rendetlen,lusta,futni is csak valami után szeret,macska kergető,nehéz fajta.nem teljesíti a parancsokat, nehéz bármire is megtanítani,rengeteget eszik,és teljesen haszontalan.mindezek mellett imádom és elkényeztetem a sajátom,szóval jó gazdi vagyok se tisztában vagyok az agarak hátrányaival.
2012. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg olyan mint a többi agár( bár nekem salukim van kettő meg egy afgánom van), makacs önfejű, kanapén alvó, hízelgő. De ugyan akkor nasival, dicsérettel (pozitív megerősítéssel) remekül motiválható és tanítható. Én most kezdtem el agiliy-ni az afgánommal és eddig szuper jól megy neki! :)

Nagyon el lehet rontani a nevelését és könnyen az ember fejére nőhetnek, rettentően megtudnak sértődni egy-egy számukra vélt vagy valós sérelmen.

Elég sokat esznek, figyelni kell arra hogy az ember milyen minőségű tápot ad, fontos hogy magas zsírtartalmú kaját kapjon. Az ízületeire is figyelni kell, érdemes zöld kagylót adni nekik.

Mivel nagy testű fajtáról van szó bele kell számolni hogy nem él sokáig viszonylag rövid életűek.

Mozgás igénye azért van, de ha az ember lemozgatja akkor utána képes fél napokat a kanapén heverészve aludni.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített :)
2012. ápr. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!