Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitaminhiányra utal a szőrhull...

Vitaminhiányra utal a szőrhullás vagy más betegségre? Esetleg vedlésre?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éves csivavámnak eléggé hullik a szőre, ajánlottak egy ROBI nevű készítményt tele van vitaminokkal és mindenféle ásványi anyagokkal (ma vettük meg) mert elvileg ettől elmúlik!De félek hogy más miatt, fürdetni sem szoktunk sűrűn és nem is értem mitől hullhat!



A másik kérdésem hogy sűűrn szokott öklendezni vagy valami ilyesmit, ez mitől van??Annyira nem vészes de elfogom vinni egy állatorvoshoz de érdekelne mitől van??!!


2012. ápr. 7. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Vedlés van

2. A Lavet nem nagy szám, de a sötétzöld dobozos szőrtápláló vitaminja igen jó hatású

2012. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vedlik, nyalogatja magát, meg a levegőből is belélegzi a kihulló szőrt, attól öklendezik, meg gondolom ki is hányja néha. Ez természetes ilyenkor tavasszal. Fésülgesd, meg kefélgesd! Én a csivavának vettem a szösztelenítőt (nem a ragacsos hengert, hanem egy kefeszerűt valami plüssszerű fejjel) és vedléskor azt használtam. A vitamin biztos nem árt!
2012. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dius55 válasza:
az öklendezés lehet viszont adtol is ha sokat adsz neki enni vagy tul zsirosakat!!!
2012. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!