Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fordult már ellened a kutyád?...

Fordult már ellened a kutyád? Ha igen mi volt az oka és mit tettél?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Az ember saját kutyája soha nem fordul ellene,vagy ha igen akkor mindig az ember a hibás,ha szereted a kutyád,nem ütöd,normálisan neveled,fegyelmezed,megfelelő,hozzád illő fajtát választassz,eteted rendesen,séta,simogatás,nincs láncon akkor soha nem fordul ellened a kutya,ez alap.a kutya érted él,nem tud ellened fordulni csak ha te fordulsz ellene,vagy nem érted mit akar közölni,mondani neked,valamit nem jól csinálsz ha ellened fordul a kutyád,mert ők ilyet maguktól nem tesznek,ha nem bírsz a saját kutyáddal keress neki megfelelő másik gazdit,
2012. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer megkapott a palotapincsim, amikor fésültem őt, utána már körültekintőbb voltam vele.
2012. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

A kutya nem fordul ellened ha jól van nevelve!


Bár egyszer belém kapott a tacskónk mikor aludt és hirtelen hozzányúltam. De egyszeri eset volt többet nem fordult elő.

2012. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Felevett valami sz.rt az utcán, ki akartam szedni a szájából, de rám morgott. Kapott a fenekére egyet, azóta nem mer morogni.

(féltem hogy mérgezett ételt talált, muszáj volt közbelépnem!)

2012. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

sohasem

3. kutyám van, soha egyik sem fordult ellenem, még csak nem is morogtak, akárhogy variálhattam az orruk előtt a kajájukat

sürgősen nézz magadba, valamit elronthattál (persze az előfordulhat, hogy megijed a kutya, mint ahpgy fent is írta valaki, de nem írtad, hogy pontosan mi is volt a szitu)

2012. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Soha.

Még apósom 9 éves németjuhásza sem, pedig volt már rá példa hogy rá kellett vetnem magam hogy megvédjem a szomszéd kistermetű kutyát, aki bejött párom után a kapun.

Pedig az a jószág aztán igazán neveletlen volt szegény, nemrég pusztult el :(

2012. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ilyen elő nem fordulhatna, mert az első gyanús jelre (morgás, szemtől szemben ellenkezés) helyreraknám. Ha már eljut odáig az ember, hogy a kutyája komolyan mer vele szemben fellépni, az régen rossz, és oda valószínűleg szakmai segítség kell már.
2012. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nálunk annál nagyobb tisztelet van:) Egyszer merné meg biztos helyreraknám! De soha semmilyen körülmények között nem volt ilyen és nem is szabad lennie!
2012. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy a kérdezővel előfordult?

Csak kérdezte.

2012. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdésemre adott normális válaszokat.

A többieknek pedig olyan jó, hogy egyből itt okoskodnak. Ki mondta, hogy velem előfordult? Milyen szituról beszéltek? Feltettem egy egyszerű kérdést magyar embereknek magyarul.

Sajnálom, ha nehezen megy a szöveg értelmezése. Sokan vagytok még így sajnos.


És ez nem szégyen. A saját, illetve mások hibájából tanul az ember. Nincs mindenkinek tökéletes robotkutyája. És nem értem miért azokat pontozzátok le akik őszintén mernek válaszolni.

2012. ápr. 8. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!