Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fordult már ellened a kutyád?...

Fordult már ellened a kutyád? Ha igen mi volt az oka és mit tettél?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy kutyám volt amelyik ellenem szegült. Egy kis kuvaszkölyök került a házhoz,kölyök volt,aranyos, szép kis jószág. Aztán mivel még olyan jó 20 éves lehettem nagyanyámék meg valami miatt megkötötték. Elengedtük, emlékszem, sokat volt szabadon, de mégis megvadult valahogy. Egyszer aztán, amikor egy ideig az istálló egyik sarka volt az ólja, és lóajtó volt, ami tudjátok felül, alul külön nyitható. Nos, én meg nyitottam a lóajtót, de belül meg elkezdett morogni a Tisza. (ez volt a neve) Na halljátok meghűlt bennem a vér, és visszazártam az ajtót.

Ezutám megharapta nagyapámat is, majd nagyanymámat is. Végül elvitték tanyára, de ott is harapott. Végül aztán nem tudom mi lett vele.

A második, harmadik,és a mostani ebem soha nem mutatott felém ilyen reakciót, pedig nagytestű kemény kutyák voltak

2012. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk még én vagyok a főnök
2012. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk erre sosem volt példa, kivehetem a 6kaját a szájukból, sosem bántanának. Olyan előfordult, hogy játékból véletlenül az ujjamat is elkapta egyikőjük labdával együtt, de az azért nem ugyanaz a helyzet.


A múltkor viszont kettejük közül a főnök nagyon rondán neki esett a másiknak és az egyértelműen az én hibám volt. Eszméletlenül bűntudatom van még mindig miatta. Guggoltam mellettük, amint "felemelte a hangját" a nagy felálltam és szó szerint üvöltöttem, ezután egyik az egyik sarokba másik a másikba és vártam, hogy megnyugodjanak a kedélyek. Sosem fordult még ilyen elő köztük, nagyon jól megvannak együtt, iszonyatosan rosszul éreztem magamat. Utána megsimogattam a főnököt és odahívtam a picit is, akkor már úgy éreztem, hogy sugárzik mindkettőből a nyugodtság, belőlem is, így otthagyhatom őket kettesben. Szerintem ők már fél órával később sem emlékeztek rá, én azért kicsit pityeregtem az eset után. Rossz volt a saját hibámból ezt látni, majd ilyen szinten megszidni őket! :( Inkább engem kellett volna megszidni.

2012. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!