Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsi de kertben tartható...

Kicsi de kertben tartható kutya fajtát keresek ami okos is!?!

Figyelt kérdés
Tapasztaltok,élmények is érdekelnek mondjatok el mindent.Ajánlatok dolgokat stb.

2012. ápr. 8. 18:36
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
81%
A menhelyi okos, szép, és még fajtiszta is!
2012. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Beagle
2012. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy fajtiszta plüssKUTYA az, ami az elvárásaidnak leginkább megfelel. Neki nem ártana a szereteted.
2012. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
mi a baj a szeretetemmel? azt hogy nem akarok egy keverék korcsot?
2012. ápr. 10. 15:22
 25/45 anonim ***** válasza:

Kérdező... a 15:22-es válaszod kicsit durva...

Ha kint lenne télen is a tacskó, vegyél neki kis kabátkát! (De komolyan jó ötlet! Nehogy már ezért lehurrogjatok!)

Beagle kicsi, aranyos, okos, csak nagy a keresési igénye és állandóan kiássa a veteményest.

Ha tacskónál maradtok, kalkuláljátok bele, hogy az kiássa a vakondokat, földikutyákat és megöli. Tele lesz az udvar döglött állatokkal :(

2012. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
76%
Ha a kinti tacskó télen kap egy kabátot, akkor az reggelre a nedvességtől ráfagyna. Jó ötlet. Azért durva a válaszom, mert a kutyák érdekeit nézem, és nem a 12 éves gyerekek állítólagos állatszeretetét hiszem el.
2012. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Aki keverék korcsnak hív egy kutyát, nem szeretheti a többit sem. Erre némi mentség az életkora, de bocsánat akkor sem jár érte.
2012. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

elnézést.. de akkor is.. ez a vélemény lehet tetszik lehet nem, kész.

vissza térve az eredeti témára.. köszönöm a normális válaszokat át fogom gondolni.

2012. ápr. 10. 17:03
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Van három kutyám, ebből egy keverék. Ha lekorcsoznád tarkón vernélek egy szívlapáttal.

A kutyám okos, szép, egészséges, kiváló munkakutya és egyedi a megjelenése, mind két fajtából a pozitívumokat örökölte. Láttam már fajtatisztának kikiáltott szaporított, genetikai hibás kutyát, szerintem semmivel sem jobb, mint ő.


Most a többiek ajánlanak neked fajtákat, de gondolom nem fogsz több százezerért venni egy tenyésztőtől.

2012. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó meg persze van hogy egy-egy egyed kitűnő és teljesen más.. nekem egy keverékről eszembe jut egy rossz élményem.: mikor láttam két kis fekete kutyát láncra verve a szőrük össze vissza.. kicsit sátán mennek.. ez jut eszembe.persze van ami nem ilyen meg gondos gazdi.
2012. ápr. 10. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!