Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsi de kertben tartható...

Kicsi de kertben tartható kutya fajtát keresek ami okos is!?!

Figyelt kérdés
Tapasztaltok,élmények is érdekelnek mondjatok el mindent.Ajánlatok dolgokat stb.

2012. ápr. 8. 18:36
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
elnézést kérek..aki adott normális választ annak meg köszönöm szépen!!
2012. ápr. 11. 14:26
 42/45 A kérdező kommentje:

el gondolkodtam a dolgon..sajnálom hogy ilyen hülye voltam.mindenki előtt bocsánatot kérek azoktól akit megbántatom.

kicsit el vagyok tájolódva és ti helyre hoztatok.köszönöm.

egy keverék kutya igen is lehet okosabb,szebb,jobb mint egy fajtiszta.. minden a GAZDÁN múlik. el fogok gondolkodni hogy való-e nekem a kutya.. kicsit "edzeni" kéne magam e téren..már mint hogy kutya nevelés és hogy miket kéne tudnom a kutyákról. ez most forduló pont az életembe (vagyis én szeretném ha az lenne).csak azt tudom mondani hogy magamba merülök és gondolkodok a dolgokon.

2012. ápr. 11. 15:35
 43/45 anonim ***** válasza:

Ha keveréket választasz, egyedi kutyád lesz, nem lesz másnak olyan, ugyanolyan.. Nekem nem tetszene az, ha meglátnék egy ugyanolyan kutyát mint az enyém:D

Már csak ha arra gondolsz, elszökik, a fajtatisztát hamarabb veszik magukhoz az emberek, plusz ha találnak egy olyan fajtájút, nem biztos, hogy a tiéd. De ha keveréked van, akkor nem kell aggódni, hogy vajon ő-e a te kutyád, vagy nem (ez saját élmény, csak szóf.sásom van:D)

Ja, menj el a menhelyre, nézz körül, ismerd meg a kutyákat, jó néhány tanítva van, de te is észreveszed, hogy melyik okos, melyik nem, bár szerintem mindegyik okos,csak némelyik inkább félénkebb.Hátha találsz egy számodra okosat, plusz még szép is:)))

Ja, a keverék kutyákról meg még annyit, hogy.. csak gondolkozz el.. minden kutyát "feltalált" valaki, kitenyésztették, és fajtatiszta kutyának minősítették. De minden kutya többféle kutyából lett "létrehozva", magyarul minden kutya keverék, csak éppenséggel az egyik elfogadott, meg híres meg menő a másik meg nem. Ennyi a különbség. Nem egy, nem két ismerősöm vett nagyon drágán kutyát, meg is járták vele, mert ilyen betegsége van, olyan idegbeteg blabla, nekem keverék kutyám van, 5 éve csak beoltani viszem. Egyszer vittem el megfázásért, de az se tartott 4 napnál tovább :D

Bocsi a hosszú válaszért:D

2012. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Örölük, hogy elgondolkoztál, ezek után szerintem senki nem fog haragudni :)
2012. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
köszönöm. sokaknak mondom hogy megnyugodhatnak mert nem lesz kutyám..(mert hogy van 1. és át fogom venni a vezetését vagyis csak remélem mert igazából Apukám ad neki enni neveli és ezért semmi közöm csak néha meg simogatom de most már talpra eset leszek és őt veszem magamhoz Apum azt mondta semmi akadálya. mert ugye azért akartam egy kis kutyát hogy enyém lehessen.. most hülyének néztek de ezt el kellet mondanom és még egyszer köszönöm annak aki megért. és bocsánat még egyszer.)
2012. ápr. 11. 16:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!