Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beaphar Bolha és Kullancsírtó...

Beaphar Bolha és Kullancsírtó nyakörv-et használ vki?

Figyelt kérdés

[link]


sajnos nincs pénzem 4-5 ezres kullancs elleni nyakörveket venni..


2 kutyám van..


a spot-ok meg drágák..


2012. ápr. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem ilyet a kutyámnak 1000 Ft-ért. Amit a dobozán írnak az szerintem elég korrekt, de amúgy nem tudom, mert kb két napja vettem, és még sosem volt bolhanyakörvünk. Mert húsvétkor túrázni mentünk, és eddig még nem szereztem be a kullancs elleni védelmet, egy állatfelszerelési bolt volt nyitva, és ezt az egyet árulták. Nekem meg sürgősen kellett, hát megvettem. eddig Exspotot használtunk, az is jó volt.
2012. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én az állat eledeles boltba láttam 700 vagy 800 ft körül volt,de legalább ha nem válna be akkor még se dobtam ki az ablakon annyi pénzt, Kiltix nyakörvet akartam venni,de ugye mondák , hogy vmelyik kutyának beválik vmelyiknek meg nem most ha nem válna be akkor kidobhattam volna a nyakörvet és így 5 ezer ft-ot is..


1400-1600 ft meg nem lenne a világ

2012. ápr. 10. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Scalibor? Neten van 3500 ftért is, ingeyenes kiszállítással. És az nagyon jó.
2012. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a scalibor-t néztem ,de elég sok rosszat hallottam róla..

meg kistestű kutyáknak kellene , a scalibor meg 48cm a legkisebb , szóval hogy jól kijöjjek akkor a 65 cm-set kéne megvennem és ketté vágnám akkor úgy jó lenne, csak nem tudom ,hogy a hatás ugyan az lenne e..


kb 26 cm az egyik kutyának másiknak kb 28cm a nyakmérete

2012. ápr. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!