Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nem mindennapi nevet...

Milyen nem mindennapi nevet adtál a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Az enyém pl. Főnök, ezt is ritkán láttam/hallottam. (Ha ez mégsem lenne ritka, akkor elnézést, én tényleg nem találkoztam vele sokszor :D) Egyik ismerősömnek (mondjuk az macska, de neki is érdekes neve van :D) Mustár a neve :D Ilyesmiket várok én is.


Tehát: Buksik, Picúrok és Morzsik kíméljenek :D Gyűjtsük össze a ritka kutyaneveket! :D



2012. ápr. 10. 19:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 anonim ***** válasza:
100%

Rózsi, fiúkutyámnak:) Barátom adta egy vicces, kitalált dal alapján, de azóta rájöttem, hogy a 'Roger' (roszer) francia név becézése is lehet:D


A másik kutyusom egy husky lány, neki meg fiúneve van:) Jackyl (dzsekil), bár legtöbbször Dzsekinek hívom. Egy regényből szedtem a nevet, ahol volt egy skizofrén pali, akinek Jackyl volt az egyik személyisége. Az én kutyámnak az egyik szeme barna, a másik félig kék, félig barna, ezért ő is ilyen 'osztott lelkű'.


Nekem fontos hogy passzoljon a kutya személyiségéhez a név, szerencsére mindkét kutyáméhoz passzol.

2012. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/145 anonim ***** válasza:
100%
ez én nyunyómnak Pascal a neve :D szerintem ez se olyan sűrű :)
2012. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/145 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém Chucky, egyik barátnőm megjegyezte, hogy elmebeteg vagyok, mert az éjszaka meg fog ölni :D xDD
2012. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/145 anonim ***** válasza:
100%

nekünk volt réges rég még a 90-es évek elején, egy nőstény, kuvasz keverék kutyánk akit Mátyásnak neveztünk el de csak Matyi-ként hívtuk.


Azért lett Mátyás mert öreg anyám a kutya köldökét elnézte a fütyijének, és azt hitte hogy kan... (pici volt még)


Aztán már csak poénból is rajta ragadt a Mátyás ,Matyi


de volt még egy Brútusz, nevű is


a mostani meg vacak, bár ez nem olyan ritka.

2012. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 anonim válasza:
100%
Ha foltos kutyám lenne, biztos a Smudgy (szmedzsi) nevet adnám neki. Ha viszont mopsz-om lenne, (ami úgymond röfögni szokott) akkor a musirkó (becézve musi) nevet adnám neki, mert ez tájszólással a malacot jelenti. Eddig még nem hallottam őket, szerintem nagyon ritka és ötletes kutyanevek.
2012. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/145 A kérdező kommentje:

Ezek remek névötletek!

A husky-s válaszolónak üzenném: nagyon igazad van abban, hogy ha a személyiségéhez illőt választasz, az remek érzéssel tölt el :) Az én Főnim is megpróbál néha főnökösködni, csak aztán rendreutasítás a vége általam :)))

Köszi a sok választ, az összes név nagyon ötletes :)

2012. ápr. 15. 19:58
 37/145 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy Nefertiti nevű dobermannt. Az én fehér törpe uszkárom Zsizsik, a fekete óriás schnauzerem pedig Zara.
2012. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, szóval ezk szerintem ritkák, a törpe uszim azért lett Zsizsik, mert messziről olyan mint egy zsizsik, meg fojton pattog, zsizseg :).
2012. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/145 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még egy, ez egy volt kutyám, még kisebb voltam, mikor született. Valahogy akkortájt születhetett, mikor volt az a nagy cunami. (2006-7?? Nem tudom.. valahogy így) És ha már úgyis akkor született, legyen a neve Cunami. :DD
2012. ápr. 24. 18:47
 40/145 anonim ***** válasza:
100%
Enyim Brandy (ejtsd:Brendy)
2012. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!