Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nem mindennapi nevet...

Milyen nem mindennapi nevet adtál a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Az enyém pl. Főnök, ezt is ritkán láttam/hallottam. (Ha ez mégsem lenne ritka, akkor elnézést, én tényleg nem találkoztam vele sokszor :D) Egyik ismerősömnek (mondjuk az macska, de neki is érdekes neve van :D) Mustár a neve :D Ilyesmiket várok én is.


Tehát: Buksik, Picúrok és Morzsik kíméljenek :D Gyűjtsük össze a ritka kutyaneveket! :D



2012. ápr. 10. 19:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 A kérdező kommentje:

Mennyi kreatív név! :D Néha meglepődök, milyen érdekes állatnevekkel lehet találkozni :D


Kedvencem a Masni a Bejgli és a Villanykörte :D De a többi is szuper névötlet :)))

2012. ápr. 24. 20:45
 52/145 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most szeretnék venni egy husky kutyát, és mivel nem Mo.-n élek, (most épp itt vagyok) így angol nevet szeretnék neki adni: Sky, Hope vagy Midnight.

Nekem ezek nagyon tetszenek. :D

2012. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/145 NKTL125 ***** válasza:
100%
szia! a mi kutyánk neve Drazsé!:-D
2012. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/145 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyém Francia Bulldog és Byron. Ez annyira nem ritka név viszont nagyon illik rá. A barátnőjét egy kis szuka vizslát Lédának hívnak. Ady Lédája után.

De ahol lakom van még: Zéna, ő egy pitbull/border keverék, egy pici keverék ő Barnabás. Ismerek Pulcsi nevű pulit. Németjuhászt akit Démonnak hívnak. Sheltie: Wendy, Boxer szuka: Esmee (Eszmé) szerintem ez nagyon szép és különleges név. Volt egy macskám ő Jocika volt. Kis fehér keverék kutyus: Ribizli, németjuhász+roti hibrid: Arturó, Berni pásztor: Barolo Ezek a környékbeli kutyák, akiket ismerünk. Ja és még volt egy basset hound kutyasuliba: Aida

2012. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/145 anonim ***** válasza:
100%
Uolsó előtti vagyok, mivel gondolom magyaros nevet vártál, ezért gondolkoztam ritkább neveken, és még ezek jutottak eszembe: Bandita, Argó, Joker, Kira, Dolfi, Zsepi vagy régen a nagyszüleimnél volt egy kutyám, őt úgy hívták hogy Dzsoki, de 4 éves korában elütötték...:(
2012. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/145 anonim ***** válasza:
100%
vagyis utolsó előtti előtti :D
2012. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/145 anonim ***** válasza:
100%
Kuplung.
2012. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/145 anonim ***** válasza:
100%
Jafar(Dzsáfár) vagy Rajah(Rádzs) az Aladdinból, Bingo, Nala, Disney, Eduard, Kojack(a nyalóka), Domino, Bandita, Amigo, Joker, Szotyi, Dió(az egyik barátnőmé), Apollo (a szomszéd labrador) Hellóka (nagybáttyám kutyájának ragadványneve, érdekes volt sétáltatni...) meg még tudtam vagy 1000-et, de már elfelejtettem
2012. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/145 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az utcán láttam, ahogy egy pasi kiabál a yorkie-jának, hogy "Tampon, gyere ide!" XD A szomszéd boxert Gríznek hívják, meg van itt Kefir (francia bulldog), Barka (weimari vizsla), Bourbon (keverék), Tyson (mopsz). Hirtelen ennyi jut eszembe, amik nem olyan gyakoriak. A mi kutyáink neve nem olyan különleges, a barátoméknak van egy Bizsu, ilyen nevűvel se találkoztam még.
2012. ápr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/145 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom Melange (melanzs), a színe után kapta :D
2012. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!