Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le az óriás...

Hogyan szoktassam le az óriás schnauzer kutyámat a támadásról gazdája felé?

Figyelt kérdés
A kutyám 3 éves, óriás schnauzer kan kutyus. Régebben is morgós volt, az ételére rá nézni sem lehetett, már kölyök korában sem, hiába próbáltuk nevelni. Ma már addig fajult a dolog, hogy a játékai, a vizes tál miatt is bele kap a gazdájába, rendesen támad, harap, utána pedig ha rá szólunk, hogy nem szabad, rossz kutya, még neki áll feljebb és újabb támadásra készül! Mit tehetnék vele, hogy meg jöjjön az esze?Az elaltatáson gondolkozunk,de én nem szeretném!

2012. ápr. 12. 08:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20. válaszolóval értek egyet, engem nem győztél meg, felelőtlennek tartalak továbbra is, mert a fajta megválasztásánál kezdődik a felelősségvállalás, te már ott hibáztál!
2012. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Idegenekkel hogy viselkedik? Saját területén és kint,séta közben érdekelne.
2012. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Menhelyen nem altatnak. Megvizsgálják a kutyát, ha idegrendszeri alapú, tehát neveléssel menthetetlen, akkor esetleg. De ha szimplán a gazdi szúrta el a nevelést, akkor ideiglenesbe kihelyezik, ahol egy hozzáértő megneveli a kutyát.
2012. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
sokan leírták itt hogy mi a megoldás, ők valószínűleg meg is nevelnék a kutyátokat. de nektek ez nem fog menni így leírás alapján mert ti ehhez nem értetek. KERESSETEK FEL SZAKEMBERT! 3 óriást neveltem és temettem el. 2 kant és egy szukát. az óriás snaci komoly ellenfél ezt tapasztalatból mondom. elaltatni nem fogják, az esze pedig nagyon is a helyén van. komolyan kiképzésbe kell venni szakember segítségével.
2013. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

elcsesztétek, féltek is tőle, és nem lesztek képesek átnevelni ( különben már megtettétek volna )

a kutyának sajnos mennie kell. nem az ő hibája, A TIÉTEK !

de ,ez van .

rengeteg munkával,komoly elhatározással, sok pénzel,( KUTYAISKOLA ),és kitartással remek társ válhatna belőle, HA AKARNÁTOK! de mivel ez nektek sok, így menjen a kutya .

az élet nem habos-torta, a felelősség a tiétek, de nem lehet mindenkiből jó kutyás gazdi !!

EBBŐL A KUTYÁBÓL,MÁS ,HOZZÁÉRTŐBB GAZDÁNÁL ,TALÁN MÉG REMEK KUTYA VÁLHAT !!

2013. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!