Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sáros lett a kutyám és nincs...

Sáros lett a kutyám és nincs itthon kutyasampon mert nemrég kaptam, mivel fürdessem meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mert a kölyköket még ritkábban szabad fürdetni mint a felnőtteket...

Ha nagyon muszáj: tiszta langyosvizes zuhanyoztatás.

2012. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vízzel.
2012. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
na nehogy baja legyen a kutyának az emberi sampontól... az én kutyámat kölyökkora óta emberi samponnal fürdetem! és most 7 éves,semmi baja! még az állatorvos is megdícsérte hogy milyen szép puha és csillogós a szőre! nyugodtan fürdessed emberi samponnal :)
2012. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sima víz miért nem elég? Tökéletesen tiszta lesz attól is.
2012. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, ha csak sáros egyébként nem koszos, akkor elég a víz is.
2012. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyszerűen vízzel. ha csak sáros, a víz is ki fogja hozni belőle, nem kell semmi pacsmag rá, pláne, ha nincs is otthon kutyának való. ahogy írták, nem véletlenül adnak kutyasampont a kutyának, és embersampont az embernek... nem lesz tőle feltétlen baja, de szerintem értelmetlen mindenféle vegyszerrel telenyomni. ha bő vízzel nem hajlandó lejönni róla a sár, maximum akkor, egyébként nincs rá szükség.
2012. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A kutyasampon elsősorban azért lett kitalálva, hogy legyen még egy baromság amire vagyonokat költhetsz(mintha nem lenne így is elég drága az állattartás).

A kutyákat eleve nem ajánlatos gyakran fürdetni, de az égadta világon semmi baja nem lesz ha emberi sampont használsz.

De sok esetben a sima langyos víz is megteszi.

Szerintem max. a gyógysamponoknak van értelme (pl. bőrbetegség esetén)

2014. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!