Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen embereknek minek...

Az ilyen embereknek minek kutya? Ti is ismertek ilyen sztorikat?

Figyelt kérdés

Több kutyást is ismerek a környéken, akiknek szerintem bűn kutyát tartani.


1. 1 éves kan yorki keverék kutyust a gazdái nem engedik oda egyik kutyához sem, egyszer pedig látták hogy földhöz vágták a kutyát, mert nem fogadott szót. Az is elképzelhető, hogy a nő részeg volt, mikor ezt tette, bár ez nem mentség.


2. Egy 8 hónapos yorki kan kutyus gazdája állandóan veri a kutyáját, mert az kakit eszik és nem jön vissza, ha hívják. Egyszer azzal dicsekedett, hogy úgy elverte szerencsétlen állatot, hogy az még otthon is sokáig remegett. Mindezt azért, mert megint kakit evett és mikor beértek a lépcsőházba, akkor kapott szegényke. Mondjuk én a helyében nem csodálkoznék, hogy nem megy vissza a kutya, ha úgyis csak verik.


3. Egy 10 hónapos yorki keverék kan kutyussal sokat játszott az én kutyám, aztán egyszer csak eltűntek, úgyhogy elkezdtem körbekérdezni a környék kutyásait, akik ismerik. Az egyik lány azt mondta, hogy pár hete azt mondta neki a kutya gazdája, hogy nem tudja a kutya megtanulni a szobatisztaságot, úgyhogy kap egy hónapot és ha akkor sem lesz még teljesen szobatiszta, akkor megszabadul tőle. Valószínűleg nem sikerült magától megtanulnia!:(


Engem annyira elkeserítenek, mikor ilyeneket látok/hallok. Olyan jó lenne, ha mindenki átgondolná, hogy mire vállalkozik, mikor kutyát vállal! A ti környéketeken is történnek hasonlók? Vagy csak én lakom ennyire rossz helyen?:S


2012. ápr. 13. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi szomszédunkban egy nagytestű kuvasz keverék, akit a haláltól mentettek meg, idekerülése óta (5 éve) láncon van. Még a saját gazdái is félnek tőle, a kutya meg időközben persze megbolondult a láncon. Megmentették, csak ez így nem élet ... Ugyanitt tartanak egy westiet a házban, aki viszont ki sem teszi a lábát, alomba végzi a dolgát, az is idegbeteg.
2012. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hát a környéken van egy bichon keverék kutyus és a gazdája sose engedi oda a kutyát barátkozni más ebekhez ,mindig felveszi az ölébe,már mondtam egyszer rakd le nyugodtan nem bántanak a mieink (nekünk 2 bichonunk van) akkor lerakta a kutyát, azóta már nem veszi ölbe ,ha velünk találkozik, de más kutyánál fel veszi..


a másik egy bunkó csávó leocsárolja más kutyáját, az amstaffjával menőzik, a kutyát mindig elengedi pedig agresszív, és ha a kutya nem megy oda amikor szól neki akkor oda megy és belerúg,sajnálom szegényt :( szerencsére amikor kutyást lát megfogja a kutyát..de rugdosni akkor se kéne..

2012. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem haza a suliból, és jön ki egy dagadt pacák, aki egy cuki kis tacskót tartott a kezében (a grabancánál fogva) és elkezdte verni. A főút mellett. Már kezdtem volna átmenni az úton, hogy megkérdezzem és beolvassak neki, hogy mit ártott neki az a kutya, aki csak nyüszített meg nyüszített, de keservesen, a szívem szakadt meg, azon gondolkodtam, hogy inkább odamegyek és elkérem a kutyát, ha már neki nem kell, de észrevette hogy őt bámulom, erre bepattant a kocsijába (a kutyát a hátsó ülésre vágva) és elhajtott.

De a gondolat tényleg megfordult a fejemben, hogy elveszem a kutyát. Pff... szánalmas egy ember!

Szóval nem csak a ti környéketeken élnek ekkora barmok.

2012. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En nekem ezt a nenikemmel tortent hogy tavaly nyaron hoztak hozza 1yorkit (meg mindig nala van) akinek a gazdaja egy 12 eves kiscsaj volt aki megverte, nem ettete, es megkotozve tartotta es a anyja is szart a kutyara es amikor haza jott a mostoha apja akkor elvitte a nenikemhez.az elejen amikor a nenikemhez kerult akkor felt mindentol es mindenkitol es agressziv is volt de mostanra mar kedves
2012. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerős, aki hobbiszintem heccelte a bullterriereket, pitbullokat. Egyszer aztán olyan kutyára tett szert, aki nem engedett neki. Olyan fogós,hamis volt, hogy ki kellett lesni, hogy a kutya most elment a kert végébe, na gyorsan sprint be a házba. Na amikor ezt láttam igen nem mentem többet oda. Utána elkerítették lécből készült kerítéssel. De nem tetzsett az ebnek, ezért a kb. 7-8 cm vastaf lécet a domború bullterrieres homlokával kettétörte. Ezek után megszakadt a kapcsolatom velük fokozatosan. Nem tudom végül mit csösztek azzal a kutyával.


A másik eset nagyapámmal történt. Nem vagyok rá büszke, kicsi voltam még.Tanyárul hozott egy édes kuvaszkölyköt még anno. Kis duci volt, döcögött a teraszlépcsőn lefelé. Akkoriban volt vagy két kismacska is, azokkal együtt aludt. Valami tüneményes volt. Aztán ahogy nyurgult, kamaszodott, hátmegkötötték. Egyre kevesebbszer volt szabadon, ólja se volt, egy vashordóba húzódott be mindig. Végül megharapta nagyapámat is, annak a cimboráját is. Végül kiadták tanyára, ott is összeharapdált mindenkit. Nem győztük mutogatni az oltási bizonyítványát..

2012. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
51%

én egy nagyon durva dolgot fogok elmesélni, úgyhogy aki nem birja/engem is a sirás kerülget/, az NE olvasson tovább!!!!!!



ez nem kutyával, hanem macskával történt. az utcában lakott egy nagyon züllött életet élő fiú és a haverjával a terhes cicamamát keresztre feszitették és felvágták a hasát. istenem... már sirok is... hogy lehet ez a mocskos emberi faj ilyen patkány?

2012. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvastam, hogy ennyi történetet tudtatok írni!:( Az emberi tudatlanság és kegyetlenség úgy tűnik határtalan!:(
2012. ápr. 14. 09:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol lakom van 1 srác aki fennhangon mesélte a buszon a gyökér oszt.társainak vagy ismerőseinek, hogy bement a sulijukba egy kutya és úgy összerugdosták, hogy vérzett. Pffffff.. olyan ideges lettem, hogyha pasi lennék alaposan megruháznám a büdös patkányát. Gyűlölöm az ien férgeket még máig nem hevertem ki pedig jó pár hete volt. Nem bírom az ilyet iszonyúan megvisel lelkileg!!!!
2012. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az ilyeneknek nem való semmilyen állat sem.Még egy halat se bíznék rájuk.
2012. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem akkor szorul össze a szívem amikor 1 kutyát 2 méteres láncon tartanak.És még csak sétáltatni se mennek.

JA és konkrétan , ahol láttam ezt még kerítés sincs,szóval a kutya pont ki tud ugrani a járdára.Egyszer meg is történt velünk,séta közben.Ráadásul támadt mivel gondolom a területét védte.Gondolhatod,hogy megijedtem...

2012. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!