Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cane corso hogyan viselkedik...

A cane corso hogyan viselkedik más kutyákkal általában?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9 már miért tiltatnánk le? A fél netet le lehetne tiltatni, ha minden oldalt tiltanának, ahol valami baromságot lehet olvasni.
2012. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert valamit leírtak egy weboldalon, még nem lesz igaz. Sőt elárulom, attól sem lesz igaz, ha könyben írják.
2012. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Más kutyákkal szemben általában harcias."


ez mekkora baromság...persze ha úgy nevelted meg ráhagyod akkor az....attól mer ezt irták vhol még nemigaz...több ilyen kutyát "ismerek"nekem is van szóval...

2012. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Cane corso alapjáraton barátságos tipus,de nagyon igaz rá hogy amit kiskorában felvesz..azt a tulajdonságot nem adja le egy könnyen sőőőt.

Nekünk van egy cane corsonk és egy spánielünk.Minkettö féltékeny tipus nagyon ezért sokszor összemaradkodnak.Pedig mindkettövel van foglalkozva.A spániel felbosszantja..a cane corso egy ideig türi..de az ö türelme is véges.Szóval oda kell figyelni.

Viszont ha a spánielt elvisszük akár sétálni akár oltásra..a nagy bohóc otthon sir és alig várja hogy hazaérjen.:)

2012. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mind mind neveles kerdese. En a corsommal rengeteget foglalkoztam, mentunk minden fele, hogy lasson-tapasztaljon, es igenis minden kutyahoz odavittem, akineka gazdaja engedte. Hogy szocializalodjon. Mondjuk o igenyelte is. Ahogy kileptunk az ajton, mar jar korbe a kis feje, hogy hol vannak a kutyak. Szerintem nagyon jo fajtat valasztottal! Sokat kell vele foglalkozni, mert iszonyat eros fajta es ha nem tudsz neki parancsolni, konnyen kicsuszhat az iranyitasod alol es annak belathatatlan kovetkezmenyei lehetnek... Az enyemnek "csodajara jarnak", olyan kezes es baratsagos. Imadnivalo es en imadom is :)
2012. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hallottatok már a FAJTAJELLEMZŐRŐL? Nagyokosok, akik okosabbak mint akik a kutyaviselkedés szakértők, akik ismerik a fajtajellemzőket és könyveket írnak. Van a fajtajellemző az adott fajtára és azon túl jön az, hogy ki hogy neveli, milyen körülmények között. Minden kutyát meg lehet nevelni de azért csak ott van a hajlam. Ami nem kell, hogy kijöjjön, de azért csak benne van, és ezt jó tudni. Nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni, mert akkor máris felelőtlen a gazda.
2012. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!