Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Csak véleményre...

Mit csináljak? Csak véleményre vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy szuka keverék stáffim vagyis szerintem az mert ha nem tenyésztőtől van semmi se biztos nah de az a lényeg hogy szeretnék egy igazit amiről papírom is van de a kiskutyám a "stáffim" már hozzám nőt vagyis én megtudnék válni tőle de ő szerintem tőlem nem igazán ha nem vagyok otthon sír utánam nem akarom hogy más gazdinál vagy esetleg menhelyen rosszul érezze magát vagy bármi is szóval arra lennék kíváncsi ki mit tenne a helyembe és mielőtt bárki is rá kérdez fontos nekem a kinézet de szeretem is a kutyámat ezért kérdem a véleményeteket
2012. ápr. 14. 15:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Szerintem nem az a fontos hogy legyen papírja hanem az hogy szeressétek egymást.És egy kutyától nem lehet elvállni egykönnyen ha igazán szereted.Ha ezt a kutyádat nem szereted és azért menhelyre dobnád,akkor egy fajtiszta kutyát meg kényeztetni fogsz?:(Nem a fajtisztaság számít.És ha megakarsz tőle válni akkor inkább keress neki egy normális gazdát :(
2012. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Keress neki egy szerető gazdit.


Szerintem is az a legjobb neki ha olyan gazdit kap aki őt akarja!

A szerencséd az hogy van időd kiválasztani egy igazán szerető valakit.

Én a helyedben a FB-on hírdetném és pár kutyás honlapon. Az indokot azért ne írd le :)


Szóval kutyás honlapok és FB.

Szerintem.

2012. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

A kutya pillanatok alatt továbblép, pár nap alatt megszokja az új gazdáját.

Ha egyedül marad, nem miattad sír, hanem a szeparációs szorongástól.

Ha azért adod be a menhelyre, mert nem fajtatiszta Amerikai staffordshire terrier (ha már ennyire fontos, legalább ennyivel tiszteljük meg) akkor lehet, hogy jobban is jár.

Mi lenne, ha nem szeretnéd?

2012. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Megmondom őszintén, Te nem vagy való egy Amerikai Staffordshire Terrier tartására. De ahogy elnézem egy "stáffi" (vagy mi a szentsz*r) tartására sem. Azért legalább fajta nevét tanuld már meg, ha már ilyet akarsz, na mindegy.

A kutyádnak a lehető leghamarabb keress normális gazdát, aki nem dobja el csak azért, mert nem törzskönyves. Egyébként meg ha neked törzskönyves kutya kellett, akkor miért vettél bizonytalan eredetűt?

Hidd el a kutya hamar megfogja szokni az új gazdáját, főleg ha sokkal jobban bánik majd vele mint Te.

A sírás pedig nem a kötődés jele, hanem mint fent említették szeparációs szorongás, magyarán nevelés hiánya.

Add le a fajtamentőkhöz, majd Ők megfelelő gazdát találnak neki. Bocsi, de egyáltalán nem értek Veled egyet.

Nekem is másmilyen kutyám van, mint amit szeretnék (már évek óta), sőt még csak nem is törzskönyves kutyám van, de SOHA nem tudnék megválni a kutyámtól! Pedig akkor nekem is lehetne másik. Majd ha lehetőségem lesz rá, akkor jön a következő kutya, addig pedig várok!

2012. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

neked kutya se való,mert nem törzskönyves már ezért nem kéne neked,szegény kutya..



nekem egy hosszú szőrű német juhász az álom kutya ,de egy bichon frise-m van, így hozta a sors,de nem válnék meg tőle soha, mert szerettem nagyon , nem az álom kutyám és nem is törzskönyves, de nem lenne szívem soha oda adni másnak vagy menhelyre tenni, de a kutyának lehet ,hogy jobb lesz egy új gazdi aki szereti annak ellenére ,hogy keverék..

2012. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*szeretem
2012. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Előre bocsájtom, hogy tök nyugodtan lepontozhatsz, pont lesz@rom, de megvan rólad a véleményem..

Az, hogy milyen siralmasan írsz az anyanyelveden az egy dolog, elvégre az itt nem követelmény, de hogy magadat még szerető gazdának próbálod beállítani aki törődik azzal, hogy hogy érezné magát másnál a kutyája, na az már kiveri a biztosítékot!

Mi a szentsz@rt akarsz te, tenyészteni?!? Ha nem, akkor meg nem édes mindegy, hogy van e papírja annak a szerencsétlen kutyának akinek pechére épp ilyen gazdája van?

Ne aggódj, a kutyád simán ellene nélküled másik gazdinál, sokkal intelligensebb élőlény mint te, tehát azt is tudja, megérzi, hogy nem szereted őt.


Javaslatom szerint viszont neked semmilyen kutya nem kéne, se "papíros", se "papír nélküli"!

2012. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

"Mit csináljak? Csak véleményre vagyok kíváncsi"


ezután a sztori után?! vágjál eret magadon...

2012. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

HA megfordul a fejedben, hogy a jelenlegi kutyádat leváltsd (miután támogattál egy szaporítót), hogy vegyél egy tk-sat azt kell mondjam, hogy neked kutya nem való!


23N

2012. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Mégis milyen véleményekre vártál? Egy kutya nem olyan, mint egy autó. Megunom, lecserélem, mert már nem divat.

"Fontos a kinézet". Minél előbb keress neki egy szerető gazdát, mert te nem vagy az.

Kíváncsi lennék, hány éves lehetsz, hogy csak úgy eldobsz magadtól egy szerető jószágot, mert nem úgy néz ki, ahogyan te elképzeled.

2012. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!