Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami? Sok véleményre vagyok kíváncsi. = ( =)

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Van egy velem egyidős srác, már 2 éve néha egymásra találunk bulikon. Szóval már igazából 4 éve szerelmes vagyok belé. Múltkor majdnem lefeküdtünk, de mondtam, hogy ezt így nem akarom... győzködött, de nem hagytam. Mire kiöntötte a lelkét, hogy szereti a volt barátnőjét, és gondolta hátha szórakozik kicsit és jobb lesz... Képzelhetitek milyen rosszul esett, hogy pont én, aki mindent megadna érte, csak egy szórakozásra kellett volna. Ti mit tennétek?
2012. febr. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, de hagynám a picába
2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak pótléknak kellenék, akkor hagynám a francba. Azért rendes volt tőle, hogy bevallotta, megadta neked a lehetőséget, hogy te dönts. Érzelmeket ne remélj, csak testiséget. Van aki ennyivel is beérné. Sose tudni mi lesz belőle, bár nagy az esélye, hogy megégeted magad, ő meg visszatalál az előző csajához.
2012. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Nem futnék olyan busz után ami nem vesz fel.

2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lennék senkinek a szamara, ha elhagyta a lova.
2012. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22-éves fiu vagyok!! Hagyd a pics@ba!! meg akar dugni aztán kész. amúgy meg jó nagy madár. h majdnem megfektet és erre a volt b.nőjéről kezd el beszélni!!

Nem is érdekled, kapcsolat szinten igy hagyjd az egészet ráerőltetni felesleges.

Ja és ne mond neki h szereted, akkor tuti h nyalja a p.csád 2 hétig h igen ő is érez irántad v.mit már egy ideje és angyal lessz. öszejöttök. Jól megb......... egy kétszer aztán kidob. azzal a címszóval, hogy ne haragudj de nekem ez nem jó így nem akarok neked hazudni, nem tudok belédszeretni, tévedtem és még nem tettem túl magam az elötő barátnömön.

Kb ennyi lessz a sztori.

hát bocs a rideg valóságért!

2012. febr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen/hasonló helyzetben! nem könnyű.. de be kell látnom , ha valaki mást szeret én valójában csak kihazsnálási alapon tetszem neki.. te is tedd ezt! :)
2012. febr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes sztori. Helyedben lennék biztos nekem is elég szarul esett volna. Hogy mit tennék? Igyekeznék nem foglalkozni a sráccal, mert nem érdemelné meg, ha csak így kiakarna használni.
2012. febr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!