Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törzskönyves itteni hozzászo...

A törzskönyves itteni hozzászolók is ivartalanitják a kutyájukat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 15:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy törzskönyves kan kutyám van, és nem ivartalaníttattam, mert kiállításra járunk. Ennek ellenére mindenhol propagálom az ivartalanítást!
2012. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy tk-s mudim van, kan. Szerettem volna fedeztetni vele, volt több jelentkező is, de végül egyik sem jött össze közeli rokonság miatt, vagy mert a szuka gazdája végül egy másik kan mellett döntött. Nagyon szép kutya, több kiállítást megnyert és valami hihetetlenül ügyes terelőkutya. Sajnos most már nem vagyok annyira biztos abban, hogy fedeznie kéne, mert az utóbbi időben (most 5 éves) előjöttek mindenféle számomra indokolatlannak tűnő félelmei, meg a többi kutyát is egyre nehezebben viseli. Nem támad, de kimutatja, hogy nem szeretné, ha odamennének hozzá. Nincs ivartalanítva, előbb kikérem nálam okosabbak véleményét.
2012. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A hobby minőségű szukám ivartalan. 2 tenyészminőségű kutyám van jelenleg, ők ivarosak. De amint 'nyugdíjazva lesznek', ők is mennek kés alá.
2012. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!