Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Muszály egy tacskót minőségi...

Muszály egy tacskót minőségi kutyatáppal etetni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]

20 kiló táp kevesebb, mint 7 ezer forint. Ez egy tacskónak 4-5 hónapig minimum elég lesz, ennyit szerintem ti is ki tudtok fizetni.

2012. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
akkor miért nem főz rá mamád? otthon van biztos ráérne és egézségesebb ezerszer mint egy pedigréé vagy egy chappy. Szerintem akkor ez lenne a legjobb megoldás!
2012. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem muszáj. Egy középkategóriás is megteszi, pl: Josera, Dog Chow

De azt nem értem, hogyha még egy jobb minőségű tápra sem lenne pénz, akkor minek vesztek kutyát? Ráadásul egy idős néninek tacskót? Nem tudom mennyire aktív a nagymamád, de kétlem, hogy napi 1, 5-2 óra aktív mozgást tudna biztosítani a kutyának. A tacskó nem egy cuki kis öleb, hanem vadászkutya. Kotorékeb. Nézzetek utána, szerintem nem a legideálisabb fajta, de persze egyed- és korfüggő is a kutya aktivitása.

2012. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Bocsáss meg, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de emellett nem tudok elmenni szó nélkül:

[link]


Nem kioktatni akartalak, csak tudod jó pap is holtig tanul. :)

2012. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, a másik fele a dolognak, hogy az idős ember-kiskutya párosítás nem az igazi. Nem tudom, képes lesz-e úgy lekötni és kifárasztani egy idős asszony egy kölyköt, ahogy az igényli.
2012. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Vagy főzzetek neki vagy vegyetek egy normális minőségű tápot, maximum 1500-2000Ft havonta egy tacsi etetése.

Itt kb. össze tudod hasonlítani az árakat (tavalyiak, azóta lehet benne változás):

[link]

A susa, josera és brit tápok jó minőségűek és olcsóak, anyagilag megterhelőbb megvenni a tescosat, mert drágább. De van egy új magyar táp, ami szintén olcsó és az összetétele alapján egész jó, főleg az árához képest a fer-dog gyártja (rákeresel akkor csomó aprós oldalon megtalálod, illetve vaterán kb 4-5000Ft-ért árulják szállítással a zsák tápot).

Amúgy semmit sem muszáj, de ha ezzel etetitek ti is jobban jártok, mert nem kerül annyiba, mint a silányabb tápok és a kutya is egészségesebb ételt kap (állatorvosi költségeken is spóroltok vele).

2012. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is tudom ajánlani a josera tápokat. Olcsó és egy 20kg-s nagyon sokáig elég. Csak 6200Ft a economy . Nem tudom mennyi kell neki , de egy 3-4 hónapig biztosan elég. 1500Ft/hó kb. Ennyit biztosan , hogy ki tud fizetni. Interneten nézz körbe, mert sokkal olcsóbb, mint üzletbe. Ingyenesen kiszállítják sok helyen.
2012. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyénként én sem ajánlanék tacskót.. Unalmába felássa a kertet.. A szomszédunknak spánielje van. Szoktak labdázni, nagyon mást nem, mert a néni 80éves, de tejesen megvannak semmi baj a kutyuval.
2012. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!