Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember vagyok, amiért...

Rossz ember vagyok, amiért nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Imádom az állatokat, mélységesen elítélem az állatkínzókat, és amikor csak időm engedi, megyek menhelyre segíteni, illetve adományozok is.

Múltkor beszélgettem egy ismerősömmel, és szóba jöttek az állatok. Mondtam, hogy nemrég van új kutyánk, stb. Kérdezte, hogy na és merre szoktam vinni sétálni? Mondtam, hogy sose viszem, nem szeretem a kutyákat. Erre rögtön totál elképedt, és azt mondta, hogy milyen sz@r, rossz ember vagyok...


Tényleg rossz ember lennék ezért? Hozzám sokkal jobban illik mondjuk egy cica vagy nyuszi, nyugisabbak, mint egy ugató, rám ugráló, koszos kutya (ha kinti, nyilván koszos is..)


Ráadásul húsvéti nyuszikat be is fogadtam (12-t, már 1-nek találtam is gazdit), szóval tényleg nem hiszem, hogy annyira sz@r ember lennék...


2012. ápr. 15. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért van kutyád, ha nem szereted őket?
2012. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen hülyeség, attól még hogy valaki nem szereti a kutyákat, attól még nem rossz ember nyugi! :D De azért abban nincs igazad, hogy minden kutya rád ugrál, koszos és hangos. De mondjuk nekem van egy cicám és egy nyuszim is! Úgyhogy szerintem nem vagy rossz ember ezért!
2012. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól még nem vagy rossz ember amiért nem szereted a kutyákat.De akkor ki viszi a kutyát sétálni?
2012. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez szerintem a helyzettől függ. Az hogy nem szereted a kutyákat, nem tesz rossz emberré. Viszont ha te nem, akkor ki sétáltatja a kutyát? Ki foglalkozik vele? Mert ha a családban van olyan ember, aki ellátja a kutyával kapcsolatos feladatokat, akkor semmi probléma. Ha viszont úgy vállaltál kutyát, hogy nem szereted őket, nem viszed sétálni, nem elégíted ki az alapvető igényeit, nos akkor már jogosan lehet vádaskodni. De az, hogy nem szereted a kutyákat, nem bűn. Ha mondjuk nem szeretnéd őket, és élveznéd ahogy szenvednek, esetleg kínoznád is őket, akkor igen, rossz ember lennél. De mivel ilyen helyzet nem áll fenn ezért szerintem nem volt jogos az ismerősöd kijelentése.
2012. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

17 vagyok, szóval nem csak én élek a családban!

Naponta viszik sétálni, foglalkoznak vele, de engem enm köt le a kutya.

2012. ápr. 15. 12:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem én kutyám, hanem a család kutyája.
2012. ápr. 15. 12:24
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2012. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Rossz ember akkor vagy, ha mikor látsz az út szélén egy kidobott éhező, sérült kutyust nevetve otthagyod. Megtennéd?
2012. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember! Hiszen szereted az állatokat, segítesz rajtuk és az a lényeg
2012. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Termeszetesen segitek, a menhelyen is foglalkozok kutyakkal.
2012. ápr. 15. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!