Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj ha 3 gyermekes...

Szerintetek baj ha 3 gyermekes anyaként szeretem a szoknyákat ruhákat, , csinos felsőkkel hordani? Mert elég sok ember ez már kihívónak tartja!

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 14:12
 1/4 anonim válasza:
100%
nem baj. Én 2 gyerekes anyuka vagyok, 26 éves, és én se tolerálom az otthonkát, meg a őpárom se.. :) Csak tudni kell az egészséges határt a csinos és az útszéli stilus ( bocs a kifejezésért ) között. Az, hogy szereted a divatos, szép ruhákat nem lehet baj! De néha a kevesebb több! :)
2012. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jó. Nem tudom valahogy azt tolerálni, hogy akinek gyereke van(nem feltétlenül baba) annak lenőtt, zsíros haja van, és babakaki, pörkölt szaga.
2012. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj. Én is hasonló vagyok és engem is felháborít,amikor a múltkor két anyuka kioktatott a játszótéren,hogy milyen rossz anya lehetek,mert nem a gyerekhez vagyok öltözve. Ők szabadidőruhában és sportcipőben voltak, én farmerban és egy csinosabb felsőben. Ettől még ugyanúgy homokoztam a kicsivel és futottam vele, csúszdáztam vele,szóval nem hiszem,hogy rosszabb anya lennék a melegítős anyukáknál. Öltözzön mindenki ahogy akar!
2012. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem,sőt igazából az a normális. Nem értem hogy sok nő miért hagyja el magát szülés után,mackó nadrág 5xl-es póló elnyütt sport cipő meg hasonlókat látok. Jó nyilván nem minden nő szerencsés hogy,szülés után 2 héttel már az eredeti alakja van,de egy kicsit tenni is kell érte,önmagáért és azért arról se feledkezzünk meg hogy van egy párja,aki nem csak a gyermeke anyja,hanem a párja, a NŐ. Beszéltünk már a feleségemmel erről a témáról,és megegyezett a véleményünk,bár mi még sajnos nem tartunk a gyereknél. És szerintem még valami fontos,hogy ez a dolog nem kor függő,tehát ha idősebb az anyuka ugyan úgy vonatkozik rá a dolog. Ez igaz ránk nézve is mert,félúton vagyunk a 40 felé.
2012. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!