Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások ezt hogy oldják meg...

Kutyások ezt hogy oldják meg a kertben?

Figyelt kérdés

Kertesház,szép gyep,kutya,kutyagumi.

Gondolom mindenki szeret nyáron mezítláb a füvén mászkálni meg feküdni,de a kutyák gondolom összerondítják az egész kertet.Mit csináltok a sok ürülékkel?


2012. ápr. 15. 20:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ,a kutyásokra mindig lehet számítani ;)

Ez a kertesházi kutyát is kell sétáltatni dolog ez számomra új volt,azt hittem az elég az ebnek ha van egy nagy kert.

A séta közben ürítés akkor ugye azt jelenti hogy az utcán ürít,ami nekem amúgy a halálom.

Persze sok gazdi összeszedi,de sokan nem.És mondjuk városban,ha van 200 kutyás és 50 nem szedi fel,az az 50 is tele tudja rondítani a környéket.Rohadtul idegesít hogy egy parkon nem lehet átsétálni mert vastagon tele van sz#rva,meg a kocsik között is.... felháborító hogy egy két disznó ember miatt egy egész város szív... ez is Magyarország,ahol ilyet meg lehet tenni.Éltem küföldön,EGYSZER SEM láttam az utcán kutyagumit!!!!

Na mindegy...itt Magyarországon a városvezetés az nulla,de legalább sokba kerülnek nekünk adófizetőknek.


Ez a külön kertrészbe szoktatás ez jó hogy van,én is ilyet gondoltam ki,jó hallani hogy erre meg lehet tanítani az ebeket.


A felszedéssel sem lenne gond,de őszintén...leülnétek arra a gyepre,amiről fél órája egy szépre formált közepesen lágy kutyakakit szedtél fel?

2012. ápr. 16. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!