Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Mi lenne jobb a...

Mit tegyek? Mi lenne jobb a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Behoztam az uccárol 4 hónapja egy kb 2 éves kutyát,ám elég nagy,és nem állok ugy anyagilag hogy el tudjam tartani rendesen.Meg panelba is lakom,szoval nem a legkényelmesebb neki.Van egy megoldás hogy németbe küldeném,örökbefogadási szerződéssel,kertes házhoz ahol nem szabad megkössék,ám lelkileg nagyon megviselne,legalább is engem.A lényeg hogy neki jó legyen,őtet mennyire viselne meg egy ilyen helyzet?Jobb lenne elküldeni?Szerintem jobb élete lenne...
2012. ápr. 15. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

4 hónap alatt is megszokhatta, hogy Te vagy a gazdája, így biztos hiányoznál neki, de az ő érdekeit is szem előtt kell tartani. Nagy mozgásigényű kutyának jobb egy kertes ház. Ha nem lenne pénzed megfelelő táplálásra, akkor inkább add örökbe. Megkérheted az új gazdáit, hogy küldjenek róla néha képeket.

Egyszer én is találtam egy puli keveréke kutyust. Hazavittem, de közben jelentkezett egy hölgy, hogy elvinné egy tanyára. 3 hétig lakott nálunk, nagyon megszerettem, sírtam mikor elvitték, de tudtam, hogy jobb neki egy hatalmas tanyán élni, mint egy kicsi kertben. Néha kaptam róla híreket és örültem, hogy az új gazdái is szeretik.

Gondold végig, mi neki a legjobb.

2012. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,de ha oda adom soha többet nem látom,csak max képen:(...Nagyon nehéz döntés,de igazad van,a kutyám érdekeit kell nézzem:(..Sirni én is biztos fogok...de valahogy túlteszem magam..köszi a választ:)
2012. ápr. 15. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a németek nem úgy állnak az állatokhoz, mint a magyarok. Biztos jó dolga lesz. Az út széléről is szedtem már össze kutyát. Bevittem a szegedi menhelyre, ott ivartalanították és nem sokkal később német gazdákhoz került. Ő volt az:

[link]

2012. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ideiglenes kutyusom, már több, mint egy éve nálam van. Görbék az első lábai, öregecske, és további életében fájdalom csillapítón kell élnie, ami 7000 Ft havonta. Egy évig persze nem akadt itthon gazdája. Most kinézte egy német család, néhány hét múlva utazik hozzájuk. Nekem borzalmas lesz, ám neki olyan élete lesz, amiről én magam is csak álmodozhatok. Már bevásároltak neki mindenféle csecsebecsét. Nyakörvek, pórázak, játékok, ortopéd fekhely, és már alig várják a kis csöppséget. Egy évig az életem része volt, de örülök, hogy elindíthattam a boldogság felé vezető úton.
2012. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történeteket,valamennyire megnyugtat a gondolat h jó helye lesz...Megbizható személy hirdeti majd,ugyhogy átverni biztos nem fognak...És a hiányát majd leküzdöm:)..Mostmár csak reménykedek hogy hamar kap gazdit,mert egyre rosszabb lesz az anyagi helyzetem:(,és nem szeretném hogy sokáig szenvedjen...
2012. ápr. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!