Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyámékat...

Hogyan vegyem rá anyámékat egy kutyára?

Figyelt kérdés
kertes házban lakunk,nem azzal van a baj,csak hogy volt 2 és hogy egyikkel se foglalkozott senki...csak akkor nem nekem kellett a kutya hanem anyáméknak..csak most fordult a kocka és nagyon nagyon szeretnék egy kutyát a kedvenc fajtámbol,csak anyámék hallani se akarnak rola.ötletek?:)
2009. jún. 19. 18:24
 1/3 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
41%
Szia! Milyen fajtájú kutyust szeretnél? Fiút vagy lányt? Szépen gyepesített a kertetek? Lehet kennelben is tartani, sőt az a legjobb. (De akkor gondoskodni kell a napi sétáról is). Így nem pisili le a virágokat (a fiú kutyulik szokása). A kennel ne legyen napos helyen és ne legyen teljesen betonozott az alja, tudjon magának gödröt ásni, ha melege van. és megfelelő nagyságú legyen a kutty méretéhez.
2009. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Hát az a baj h yorkshire terriert szeretnék,ami meg ugye benti kutya...:) de persze vinném ki sétálni,meg gondoskodnék rola,odafigyelnék rá..csak anyámék szerint 2 hétig tartana..pedig nem
2009. jún. 19. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Háát ha az előző két kutyáról se gondoskodott senki, mi a garancia rá h az újról majd fogsz tizenvalahány éven keresztűl? Szerintem nincs olyan családon belül hogy ez az én kutyám az a te kutyád... hanem az egész családnak felelősséget kell vállalnia. Persze van a kutyának gazdája, aki tanítja, aki a legtöbbet foglalkozik vele stb de én pl nem tudok olyat elképzelni hogy ne törödjek, foglalkozak a velem egy házban élő állatokkal - függetlenűl attól hogy kié.


Talán ha a szüleid látják rajtad hogy felelősséget válalsz a dolgaidért (pl elvégzed a rád bizott munkákat stb vagy akár elmész nyári munkára hogy megkeresd a kutyára valót) könnyebben beleegyeznek egy kiskutyába.

De így nem lehet tippeket adni hogy hogyan győzd meg őket, hiszen nem ismerlek se téged se a lehetőségeidet, de mégis mint kutyaszerető embert engem kicsit aggaszt ez a mondatod: "volt 2 és hogy egyikkel se foglalkozott senki...csak akkor nem nekem kellett a kutya hanem anyáméknak..".

2009. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!