Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pehely vagy Pihe? Nektek...

Pehely vagy Pihe? Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Nem rég került hozzám egy kis kuvasz szuka kölyök.

Sajnos még nem tudtam eldönteni, hogy melyik nevet adjam neki a kettő közül.


2012. ápr. 16. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább a Pihe.
2012. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pihe :)
2012. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pihe :) és gratulálok a kreatív névválasztáshoz, pár ember itt a gyik-en példát vehetne rólad :)
2012. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem pihe:) Azt könnyebb becézni is. pl.pihi
2012. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő aranyos lesz majd szidás közben. Pláne kuvasznak.... xD

Mond ki erélyesen, hogy "Pihe nem szabad!, vagy Pihe mit csinálsz?!" Szakadok a röhögéstől...nem bírom x"DD

2012. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, Te igen primitív ember lehetsz...képtelen vagy normális választ adni, de mindenhol leírod, hogy "mehet a piros kéz"

Komolyan nincs egy épkézláb önálló gondolatod sem, aminek legalább egy kicsi értelme van?

2012. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Pihe

:)

2012. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, úgy döntöttünk, hogy Pihe lesz a neve.:)
2012. ápr. 17. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os.

Hogy érted, hogy mindenhol??

Nem mondtam, hogy nem tetszik a Pihe, meg a Pehely (xd) csak ez így jött nekem. Bocsánat, ha megsértettem a személyedet így utólag is. Nem sértésnek szántam és a kérdező se vette fel, de te akinek semmi köze hozzá, beállítod sértésnek és magadra veszed, holott semmi közöd hozzá. De ha úgy gondolod mindenhol leírom, hogy jöhet a piros kéz vagy mi a fenét szoktam írni...xD Akkor leírom a kedvedért : " Jöhet a piros kéz!!" xDD

2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ohh igazad van egy helyre tényleg oda írtam. Én vagyok a #9-es annál a kérdésnél, hogy 5-6 kutyával hogy lehet bánni vagy mi a fene. Az az analfabéta kutyatenyésztő. Igen ott odaírtam, mert olyanért pontoztak le, ami teljesen igaz, és fel voltam háborodva, mert a sok ölebes meg pudlisnak fingja nincsen, hogyan kell kutyát nevelni.
2012. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!