Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjam meg, h a 2...

Hogyan oldjam meg, h a 2 szobakutyámmal egyformán tudjak törödni?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves yorki keverék kutyusom és holnap kapok egy kis westie.Kicsit félek ,h nem fogok velük tudni egyformán foglalkozni.Pl a sétáltatástól is tartok,de a játék is nehezebb lesz.Nem akarom,hogy a nagyobb elhanyagolva érezze magát vagy ilyesmi.Tudtok adni tanácsokat?

2012. ápr. 16. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna ezt tisztázni, mint kutyát hozatni. Amúgy meg egyszerű: egyszerre foglalkozol mind2vel és együtt játszol velük, stb...
2012. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalatom nincs és úgy néz ki nem is lesz..

Gondolkodtam még egy szobakuttyba,de elvetettem főként azért mert 2 kutyát sétáltatni szerintem nem lehet egyszerű,két kutyát felkapni se egyszerű ha esetleg egy kóbor eb megtámadná őket,kettőnek az oltások is sokba vannak,kaja,stb..Inkább az egyszem kutyámnak adok meg mindent amit tudok.

2012. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 labradorral és egy kisméretű kutyával sétálok egyszerre. Ha meg vannak nevelve akkor ezzel semmi probléma nincs.

2 kisméretűvel meg vagy két pórázon, vagy egy ikerpórázzal semmi gond nem lehet. Játszani meg lehet 2 kutyával egyszerre, legalább egymást is fárasztják.

Felkapkodni meg minek kellene a kutyákat? Engem még soha nem támadott meg semmi amitől a kutyáimat félteni kellett volna ... ez vonatkozik a 7 kilosra is.

2012. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!