Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám tüzel, hányszor engedhe...

X_Ramiz_x kérdése:

Kutyám tüzel, hányszor engedhetem rá a kant?

Figyelt kérdés

Tüzel a szuka kutyám és nem tudom hányszor fedezheti be a kan kutyám . Olyat is halottam, hogy akár minden nap ahányszor felveszi a szuka kutyám,és olyat is halottam hogy maximum 2 szer mert a harmadik fedezés már ártalmas , mivel a harmadik befedezés elöli az előző spermiumot ..

Aki biztosan tudja segítsen ! Köszi szépen


2012. ápr. 18. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért??? Miért kell ész nélkül szaporítani a kutyákat??

Akár 2x, akár 3x, a kutyáidnak nagyon sokat ártasz ezzel amit csinálsz.

2012. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

HA csak egy mondatban kellene összefoglalnom azt mondanám, hogy: Szerencsétlen,szánalmas,önző barom vagy.


De mivel nem egy mondatban kell, így NE SZAPORÍTS! Fingod sincs a kutyatenyésztésről! Semmi közöd nincs hozzá! HA képes vagy szaporítani nem is vagy igazán állatbarát! Menj már el egy menhelyre és nézd meg a hozzád hasonlók miatt milyen állatok vannak ott!

2012. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát azoknak akik normális módon válaszoltak ! ( nem sok )

Nem fogom befedeztetni a kutyámat, utána fogok olvasni könyveknek ez biztos . De egy kis illem beleférhetne pár nagypofájúba nekik is lenne mit olvasni, de mindegy.. Mivel a kutyákért lázadtak be annyira nem érdekel mert én is szeretem a kutyákat nagyon ... Sziasztok

2012. ápr. 19. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!