Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkényesebb kutya?

Melyik a legkényesebb kutya?

Figyelt kérdés
Tudni szeretném , hogy melyik fajta kutya szorul a legtöbb törődésre pl.naponta kell kenni babaolajjal a kínai kopaszkutya bőrét.
2009. jún. 20. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
egy nem túl jó szőrminőségű havanese is napi szőrápolásra szorul és kiváló minőségű drága kozmetikumokra
2009. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Cáfolnám, hogy a kínai meztelen nagyon kényes lenne. Megfelelő táplálás mellett nem kell kenegetni naponta babaolajjal. Max. ha ilyenkor nyáron kiviszed a napra, a napégéstől kell védeni, napozókrémmel.

Nekem is van meztelenkém, én nem kenegetem, mégis tökéletes a bőre.

Jó, füröszteni azt kell, minimum hetente, de nem nagy kunszt, hamar szárad:-)

Üdv.

2009. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háát kinek mi a kényes... én pl egy hosszú szőrű agárral biztos nem jönnék ki jól, mert a szőrét fésülgetni kell, nagy a mozgásigénye...

Másoknak az a gond, ha fürdetni kell egy kutyát, nekem pl az nem okoz gondot..

Ott a sharpei: varrni kell a szemét, ha nagyon ráncos a ráncai között bepálhat stb...

A kínai meztelenkutya: az, hogy testápolót kell rá kelli néha: na az legyen a legnagyobb baj... sztem. Annak legalább nincs sok szőre, meg kutya szaga...

Szerintem a hosszú szőrű állatok igényelnek a legtöbb törődést, mert ha nem fésülgeted, fürdeted akkor filces lesz a szőre.... meg büdös!

Nem hiszem, hogy lehetne általánosítani, hogy melyik a legkényesebb... ez mindenkiízlésétől és személyiségétől függ...

2009. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!