Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8,5 éves kan tud még fedezni?

8,5 éves kan tud még fedezni?

Figyelt kérdés

Tk-s kan westiről van szó. Többször szóba került, hogy fedeztetnénk, de a szuka gazdái visszamondták.

Még szűz kutyus.


2012. ápr. 19. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne pároztatni őket szakmai segítség nélkül. Tudjátok egyáltalán mit és hogyan csinálnak? Nem jó ötlet...
2012. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én csak egy jó élményt szerettem volna a kutyának.

Sem kölyök, sem az ára nem kellene. (Esetleg ha utazni kellene, akkor annak a költsége)

Nem pénzkeresési céllal gondoltam erre.

2012. ápr. 19. 18:19
 3/16 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszod!
2012. ápr. 19. 18:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nem jó esemény neki, mert -bár hülyén hangzik- ha már megérzi az aktus jóllétét, akkor utána hiányolni fogja, kanos lesz szukák tüzelésekor stb. És már a tenyésztők sem fedeztetnek ilyen korú kutyával. Mellesleg: szűrések, tenyésszemle rendben van? Mert attól még, hogy nem kellene kölyök, ugyanúgy felelőséggel tartoznál értük.
2012. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Eddig is kanos volt, mert érzi a szukák szagát.
2012. ápr. 19. 18:32
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem fedeztetem.

Sajnálom, hogy fiatalon nem jutott eszembe.

2012. ápr. 19. 18:34
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha a kutyád eddig is kanos volt, akkor ivartalaníttatni kellene, nem fedeztetni vele. Utána lesz csak nehéz, ha már egyszer volt szukával. Aztán jön csak a sírás rívás, ajtószétkaparás...
2012. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akarjuk ivartalaníttatni.
2012. ápr. 19. 18:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya egyszer fedez, onnantól mindig akar. HA eddig izgatott volt a szukák miatt, akkor azt szorozz meg vagy 5-el és meglátod, h mi lesz belőle.


Megkérdezhetem h miért nem ivartalanítjátok? Csomó betegséget meg lehet vele előzni.

2012. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ehhez már egyrészt idős, másrészt tényleg ezentúl meg hiányolni fogja.. Jobb lett volna ivartalaníttatni:(
2012. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!