Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8,5 éves kan tud még fedezni?

8,5 éves kan tud még fedezni?

Figyelt kérdés

Tk-s kan westiről van szó. Többször szóba került, hogy fedeztetnénk, de a szuka gazdái visszamondták.

Még szűz kutyus.


2012. ápr. 19. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az én kutyám apja 8 évesen fedezte be a szukámat, ma 9 és fél éves, még mindig fedez, igazi jó apportos aktiv kutya.

viszont, ha még sosem fedezett, akkor szerintem már hagyjátok.

2012. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Miért kellett volna ivartalanítanunk?!


A nővéremé a kutya, és ő nem engedte sem az ivartalanítást sem a fedezést. NEmrég mondott le róla.

2012. ápr. 20. 10:43
 13/16 anonim ***** válasza:
ivartalanitani egyáltalán nem szükséges, csak végül is ha idáig még nem fedezett, akkor már elvan nélküle:)))
2012. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért kellett volna ivartalanítani, amiért minden felelősségtudó gazdi megcsináltatja a műtétet. Idős korban 70-80% esély van rá, hogy valamilyen súlyos ivarszervi problémája lesz, ennyi.
2012. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom kedves utolsó, hogy hol élsz, de itt a gazdik talán 10%-a ha ivartalanítja a kutyáját.

Az állatorvos mesélte, kb 1 hónapja mikor oltatni voltunk.

(A városban összesen 4 állatorvos van, X időnként van konferenciájuk, és utána összeülnek 4en. És múltkor ez is szóba került.)


Ja és az emberek nem szaporítják ész nélkül a kutyáikat.

2012. ápr. 21. 08:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, és látom, hogy dugig van minden menhely.
2012. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!