Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint melyik a...

Véleményetek szerint melyik a legszívósabb kutya?

Figyelt kérdés
én szeretnék egy szívós kutyafajtát, remélem segítetek.
2009. jún. 20. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
a munkakutyák állt szívosak :D ha meg vannak az oltások jó táppal van etetve és kiegyensúlyozott a kutya akk sztem majdnem mind1 h milyen fajta de holo lenne tartva milyen termetűre gondolsz stb?
2009. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

A legszìvòsabb kutyàk a korcskutyàk, mondjuk Te tuti nem erre gondoltàl..., de az nagy igazsàg, hogy a kitenyèsztès soràn a fajta elgyengul; sajnos a tenyèsztèsi kritèriumok nem a fajta egèszsègère alapszanak, hanem a ful àllàsàra, a szor szìnère stb... nekem korcs kutyàm van, de olyan gyonyoru (ès ezt nem èn àllìtom elfogultsàgbòl, hanem mèg az utcàn is megàllìtanak), hogy nem lètezik nàla szebb kutya...

ès mèg ingyen is volt (utcàròl).

Tele vannak a menhelyek gyonyorubbnèl gyonyorubb (korcs)kutyàkkal... ès a nemes cselekedettol mèg buszkènek is èrezheted magad!!!

2009. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Bordeauxi dog,bullterrier,staffordshire bullterrier ööö több most nem jut eszembe xD
2009. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
magyarországra jöttem a rokonomhoz, mint minden évben. egy hete pusztult el a kutyám. London mellett lakom, egy kisebb faluban, hatalmas telkem van, egy nagytestű kutya érdekelne. nem vagyok épp szegény, úgyhogy el toudom bőventartani. eddig egy bernáthegyim volt, 17 évesen pusztult el. elaludt és nem ébredt fel. :'( most új kezdet jön...
2009. jún. 20. 19:27
 5/16 A kérdező kommentje:
lehet hogy megpróbálom a keverék kutyát... sőt...
2009. jún. 20. 19:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
a Cane Corso nem éppen egy rossz fajta és még nincs túltenyésztettve
2009. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát nincs szívóskutya csak szívósgazda attól függ h h neveled a saját kutyád aki leszarja persze h szívós a kutyája hát az mindíg mondja h ien kutyám se lesz me bolond persze, hogy bolond ha lesz*rja kiskora óta. NEVELÉSTŐL FÜGG nem a kutyától! Remélem ezt mindenki megjegyezte és nem azt fogja irni h ez meg ez a fajta. Minden kutya lehet szelíd csak kell vele foglalkozni és nem eldobni 1 hét után magadtól!=) Le pontozzhattok de, ez az igazság sajnálom!=)
2009. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a bordeaux-i dog nagytestű és RENDKÍVÜL jó házőrző:)
2009. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Ismered ezeket a fajtákat,amiket írtam?:P
2009. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a Kangal, Közép Ázsia juhász, piszkosul jó őrkutyák, és eléggé igénytelenek. Az éghajlati viszontagságokat kifejezetten jól tűrik, bár ott nem biztos hogy erre szükség van:-))
2009. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!