Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bordeauxi Dog fajtára...

A Bordeauxi Dog fajtára jellemző, hogy szereti a vizet, szeret úszni, pancsolni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
google
2012. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az internetet köszönöm, de én is tudom használni... És bármilyen meglepő olvastam sokat erről a kutyáról. De akkor most a gyengébbek kedvéért kihangsúlyozom, hogy: Saját tapasztalat érdekelne, olyané, akinek van ilyen fajta kutyája. Azt hittem nem kell 20 mondaton át magyarázni hogy normális válaszokat kapjak egy normálisnak ígérkező oldalon...
2012. ápr. 20. 18:30
 4/7 anonim válasza:
Enyém utálja.
2012. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia, bocs hogy ilyen későn válaszolok, de csak most láttam meg. szóval a mi kutyánk aki szintén bordeauxi kezdetben nem szerette a vizet. ha a tengerpartra mentünk sétálni max a lábfejig ment bele. ez lehet azért is mert mi a spriccelésses technikával dorgáljuk(ha nem fogad szót vizistuki). pont pár napja van hogy már belejön a vízbe és akár egy egész percig is úszik,szerintem kezdi élvezni. nem tudom hogy ez mennyire fajta tulajdonság, de pl nem minden labrador szeret úszni de a legtöbb igen.
2012. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tengerpartra jártok sétálni? :)) ÖÖö... hol laktok? :D Köszi a választ.
2012. aug. 10. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
enyém kiskora ota imádja.fél óránként belemegy a kerti toba..még hideg idöbe is.télen pedig rajta járkál a bolond
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!